MMA PLBez kategoriiMarcus Davis i Dan Hardy na konferencji przed UFC 99

Marcus Davis i Dan Hardy na konferencji przed UFC 99

mddddddd1

Chociaż walką wieczoru UFC 99 jest pojedynek Wanderleia Silvy z Richem Franklinem coraz większe zainteresowanie budzi starcie Dana Hardyego (21-6) z Marcusem Davisem (16-4).

Bad blood miedzy tymi dwoma zawodnikami daje się odczuć już od jakiegoś czasu ze względu na różne materiały (zdjęcia Davisa przerobione w photoshopie) i wypowiedzi (Hardy zarzucał Davisowi, że krótko mówiąc gówno wie o Irlandii) krążące po sieci.

Davis niedawno nadmienił, że Hardy nigdy nie powiedział mu niczego w twarz podczas ich spotkania. Oto fragment wymiany zdań między panami na konferencji prasowej przed UFC 99 a poniżej przerobione zdjęcia Davisa.

“Hardy: Nikogo nie prosiłem aby gdziekolwiek to zamieszczał, to tylko zabawa fanów. Jeśli 35-cio letni chłop nie umie się z tego śmiać…

Wtrąca się Davis: To nie prawda, kłamiesz.

Hardy: Nie, nie kłamię.

Davis:  Widziałem Twój podpis / sygnaturę / avatar (chyba o to chodzi Davisowi).

Hardy: Nie, nie, nie…

Davis: Jesteś kłamcą, widziałem to. Potem widziałem jak pod obrazkami napisałeś: “Siema ziomki, wrzućcie to na Sherdoga i MMA.tv”. To twoja sprawka.

Hardy: To kłamstwo.

Davis: Nie mów, że ich nie poprosiłeś, właśnie Ty to zrobiłeś.

Hardy: Nie, na pewno tego nie zrobiłem.

Davis: Jeśli nie Ty to ktoś z twoim avatarem używający twojego imienia na tym brytyjskim forum. To właśnie brytyjscy fani poinformowali mnie o tym. Tak znalazłem te forum. Napisali: “Hej, powinieneś tu wejść i to zobaczyć”.”

Hardy przyznał, że ktoś mógł się pod niego podszyć po czym zadał Davisowi pytanie:

“Hardy: Dlaczego miałbym to zrobić, obrażać Cię za plecami? Myślisz, że się Ciebie boję? Właśnie tak myślisz?

Davis: Nie… Nie możesz być wojownikiem jeśli boisz się swoich przeciwników. To po prostu nie zgodne z naszą naturą. Nie dbam o to czy się mnie boisz czy nie.

Hardy: Więc co to za wpisy na Twoim blogu, że niby nie powiedziałem ci nigdy niczego w twarz etc. ? Spojrzę Ci prosto w twarz na ważeniu 12-stego czerwca i powiem ci, że się Ciebie nie boję. 13-stego udowodnię Ci to.

Davis: Zobaczymy kolego.”

Zobaczymy wszyscy już niedługo.

marcus-davis-pwn3

marcus-davis-pwn4

marcus-davis-pwn5