MMA PLFAME MMAMarcinowi Wrzoskowi służy odejście z KSW! Na FAME MMA 15 zmierzy się z raperem “Sariusem”!

Marcinowi Wrzoskowi służy odejście z KSW! Na FAME MMA 15 zmierzy się z raperem “Sariusem”!

Marcin Wrzosek ledwo rozprawił się z ogromnym Piotrem “Ochroniarzem oszusta z Tindera” Kałuskim i już ogłoszono jego kolejny pojedynek! “Polish Zombie” wraca do FAME MMA i na gali nr 15 zmierzy się z raperem “Sariusem”.

Marcinowi Wrzoskowi służy odejście z KSW! Na FAME MMA 15 zmierzy się z raperem
Foto: FAME MMA

“The Polish Zombie” w ubiegłą sobotę na gali PRIME SHOW MMA 2 zwyciężył z Piotrem Kałuskim na zasadach K-1. Pomiędzy byłym mistrzem KSW a “Ochroniarzem oszusta z Tindera” było ponad 60 kg różnicy. Mimo to Wrzosek pokazał się z dobrej strony, okopał olbrzymiego rywala i zabrał mu sporo tlenu. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie.

Zawodnik Shark Top Team Bytom zapowiadał podczas wywiadów, że już za miesiąc stoczy kolejny pojedynek. Nie trudno było się domyślić, że chodzi o walkę w FAME MMA. Teraz organizacja oficjalnie ogłosiła, że przeciwnikiem byłego mistrza KSW będzie raper Mariusz Golling, znany szerzej jako “Sarius“.

Marcin Wrzosek vs Sarius na FAME MMA 15!

To będzie już czwarty pojedynek “Zombiaka” poza KSW. Najpierw zmierzył się z Kasjuszem Życińskim na zasadach bokserskich. Przegrał wspomniane starcie i szef KSW Maciej Kawulski zapowiedział, że nie ma już miejsca dla Wrzoska w jego organizacji.

Następnie w walce na gołe pięści zwyciężył nad Vaso Bakoceviciem na gali Wotore. Później rozprawił się ze wspomnianym Kałuskim, a teraz wróci do FAME MMA, aby ponownie stoczyć bokserski bój. Tym razem z “Sariusem”, który ma niemałe sukcesy w tejże dyscyplinie.

Kilku zawodników uciekło przed tą walką… na szczęście jest Zombie!

Marcin Wrzosek dołącza do rosteru FAME 15!

Na sierpniowej gali skrzyżuje rękawice bokserskie z Sariusem – debiutantem zagadką

To jak? #teamsarius czy #teampolishzombie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis