MMA PLMarcin WrzosekMarcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści na Wotore 5! Rywal to “Psychopata”!

Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści na Wotore 5! Rywal to “Psychopata”!

Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści na Wotore 5! Starcie z jego udziałem będzie walką wieczoru całego wydarzenia! Jego przeciwnik posiada pseudonim “Psychopata”.

Marcin Wrzosek

Poniżej oficjalna informacja prasowa o tym pojedynku.

Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek w main evencie WOTORE 5!

Wotore 5 • 29 kwietnia • Teatr Szekspirowski w Gdańsku

Vaso Bakocevic – 32-letni zawodnik MMA pochodzący z Czarnogóry, który walczył dla takich federacji jak: Bellator MMA, KSW czy FEN. Stoczył aż 63 zawodowe walki, w których mierzył się m.in. z Roberto Soldicem, Arturem „Kornikiem” Sowińskim, Christianem Draxlerem oraz Borysem Mańkowskim. Na gali Genesis pokonał Dariusza Rutkiewicza.

Marcin Wrzosek – jeden z najpopularniejszych w Polsce zawodników MMA. W latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej. Półfinalista reality show „The Ultimate Fighter” – jako członek team’u Conora McGregora. Walczył między innymi w Cage Warriors, Fen, KSW i UFC.

WOTORE 5 • “Krwawy Spektakl”

Its official. 29 kwietnia zmierzę się z Vaso Bakocevicem w jednej z najbrutalniejszych formuł walki na gali Wotore☠️

Posted by Marcin "Polish Zombie" Wrzosek on Thursday, March 17, 2022

Zobacz także:

Oleksiejczuk ostro o hejterach: Te komentarze to śmiecie takie piszą, dla mnie to są zwykłe śmiecie!

Michał Oleksiejczuk (16-5) w rozmowie z portalem InTheCage.pl w ostrych słowach wypowiedział się o hejterach, których nie brakowało po ostatniej przegranej naszego reprezentanta. ”Husarz” otworzył galę UFC 272 starciem z doświadczonym Dustinem Jacobym (17-5-1).

Nitro zaprasza 111 osób od siebie na galę FAME 13. Nie liczył jednak na bilety od organizatora! Widzieliście?

Sergiusz “Nitro” Górski w walce wieczoru gali FAME 13 zmierzy się z Pawłem “Unboxall” Smektalskim. Będzie to jego debiut w walce w formule MMA, dlatego zrobił wszystko, by ten pojedynek na pewno oglądali bliscy dla niego ludzie.

Owczarz o sparingu z Linkiewicz: Chodziłyśmy sobie dookoła siebie i przez 3 minuty nie działo się nic!

Karolina Owczarz (4-2) na insta stories postanowiła odpowiedzieć na pytania widzów/fanów. Zawodniczka KSW miała oczywiście pytania o sparing z Martą Linkiewicz, która powiedziała, że walczyła z Karoliną jak równa z równą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis