Marcin Wrzosek wyzywa do walki na KSW Medusę: wybierz kategorię wagową i dzwonimy do Kawulskiego!

Marcin Wrzosek opublikował dzisiaj za pośrednictwem facebooka dość ciekawy wpis w którym wyzwał do walki jedną z gwiazd Fame MMA Adriana “Medusę” Salamona.

Pierwsza w Polsce organizacja Freak Fightowa rozrasta się w zastraszającym tempie co przyciąga do siebie kolejnych zawodników MMA. Fame MMA już 26 października zorganizuje w Gdańsku piątą edycję swojej gali na której zawalczą czołowi zawodnicy federacji.

Wrzosek vs. Medusa walka?

Czy popularny “Medusa” miałby szansę wygrać z jednym z czołowych zawodników KSW? Na pewno atutem Salamona w takim starciu byłaby waga, gdyż może być nawet 25kg cięższy niż Wrzosek. Z kolei “Polish Zombie” to jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników w polskim MMA i to jemu bezapelacyjnie dajemy 99% szans na zwycięstwo w takim starciu.

Medusaofficial Meduzka wygrales jedna walke z amatorem i juz Cie ciągnie do prawdziwego mma?? Chetnie ci pokaze różnice miedzy @ksw_mma a @famemmatv , i obiecuje ze ten wpierdol nie bedzie udawany 😈
Ty wybierasz kategorie wagową i dzwonimy do @kawul_ksw 😉

Przypomnijmy, że Marcin Wrzosek w ostatniej walce po pięcio-rundowej wojnie przegrał z Normanem Parkę walkę, której stawką był pas wagi lekkiej organizacji KSW. Warto dodać, że trenujący na co dzień w Łodzi zawodnik wskoczył na zastępstwo na trzy tygodnie przed galą KSW 50.