Marcin Wrzosek wystąpi na KSW 46 w Gliwicach! Niebezpieczny rywal „Zombiaka!”

Foto: KSW
Foto: KSW

Pojedynek w kategorii piórkowej Marcin Wrzosek vs. Salahdine Parnasse został dodany do rozpiski gali KSW 46 w Gliwicach. O zestawieniu tym poinformowała stacja Polsat.

Dla Marcina Wrzoska (13-4) będzie to pierwsza walka w roku 2018. „Polski Zombie” to były mistrz wagi piórkowej KSW, który stracił tytuł w walce z Kleberem Koike Erbstem na KSW 39: Colosseum. Po tej walce, Wrzosek odbudował się wypunktowując na gali KSW 41 Romana Szymańskiego. Teraz czeka go niezwykle trudne starcie z niepokonanym w zawodowej karierze rywalem.

Salahdine Parnasse (11-0-1) to nowa wschodząca gwiazda federacji KSW. W okrągłej klatce polskiego potentata, Francuz stoczył jak dotąd dwa pojedynki i zaprezentował się w nich z niezwykle mocnej strony. Zaledwie 20-letni zawodnik ma na swoim rozkładzie Łukasza Rajewskiego i Artura Sowińskiego. Ambicją Parnasse jest natomiast pas mistrzowski wagi piórkowej KSW.

Gala KSW 46 odbędzie się 1 grudnia w Gliwicach. W walce wieczoru kibice zobaczą rewanżowe starcie Tomasz Narkun vs. Mamed Khalidov 2 oraz pojedynek o mistrzowski pas wagi piórkowej Mateusz Gamrot vs. Kleber Koike Erbst.

Kolejne zestawienia na to wydarzenie będą ogłaszane już niedługo.

AKTUALIZACJA:

Federacja KSW potwierdziła już oficjalnie to starcie.