MMA PLKSWKonflikt w KSW! Marcin Wrzosek w mocnych słowach odpowiada Borysowi Mańkowskiemu!

Konflikt w KSW! Marcin Wrzosek w mocnych słowach odpowiada Borysowi Mańkowskiemu!

Doczekaliśmy się odpowiedzi Marcina Wrzoska (14-6) na film zamieszczony przez Borysa Mańkowskiego (20-8-1) na Youtube! Byli mistrzowie Federacji KSW mają ze sobą na pieńku od czasu udziału “Polskiego Zombie” w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie radził Mańkowskiemu zająć się youtubem, zamiast walkami.

Mańkowski nagrał kontrę, którą przeszła przez całe polskie środowisko mieszanych sztuk walki:

Teraz mamy kolejny akt w historii tego konfliktu. Swoją odpowiedź nagrał Marcin Wrzosek, który przedstawia sytuację następująco:

“Siemanko, chciałem odnieść się do nagrania, które Borys Mańkowski ostatnio wypuścił do sieci, gdzie wypowiadał się w bardzo negatywnych słowach na mój temat, nazywając mnie hipokrytą, ponieważ sam jestem youtuberem, a wyzywam go od youtuberów.

Chciałem to sprostować – powiedziałem tak, bo robi on youtube’a i bardzo dobrze mu to wychodzi. Po prostu bardzo boję się o jego zdrowie ze względu na walki. Po tym wpierdolu od Roberto Soldica widoczne są zmiany w jego zachowaniu, wydaje mi się, że mogło tam dojść do jakiegoś uszkodzenia w mózgu i po prostu nie chcę, żeby to robił. Youtube dobrze mu wychodzi, a ja jako jego kolega martwię się o niego i wolę, żeby się tym zajął.”

Hipokryta

“A co do tego, że jestem hipokrytą, to oczywiście, sam jestem youtuberem, jestem aktorem w “Pierwszej miłości”, byłem prezenterem w programie Klatka po Klatce. Nie ograniczam się do jednej rzeczy niż tylko walki w klatce. Mam wiele umiejętności i tyle na ten temat.

Po drugie – jak możesz mnie nazywać hipokrytą, skoro gościu sam żebrzesz o donejty, a potem jak sam zapominasz o wyłączeniu kamery to mówisz o tych gościach, którzy wpłacali ci pieniądze, że nie chce ci się z nimi gadać, że robisz to tylko dla hajsu, a mówisz, że to ja robię jakieś rzeczy dla monety. To jest dla mnie komiczna sprawa.

Kiedyś mówiłeś, że za hajs możesz nawet na plecach zareklamować wibratory.

Pokonałem twoich kolegów

“Uważasz mnie za słabego zawodnika, więc nie wiem co sądzisz o swoich klubowych kolegach, z którymi ja walczyłem i których osobiście uważam za dobrych zawodników, no to skoro mówisz,  że jestem słaby, a ich pokonałem to mówi wiele, jakie sam masz o nich zdanie i to pokazuje jaką jesteś dwulicową osobą.

Wracając do twojego kanału na youtube, to śmiałeś się, że mi nagrywanie filmików nie wychodziło. Muszę przyznać, że sam się do tego zbytnio nie przykładałem, ale mój kontent był raczej kontentem dla dorosłych, bo był tam niewybredny język, więc miało to na pewno wpływ. Poza tym, w pewnym momencie uznałem, że nie jara mnie to tak bardzo, wiec zająłem się innymi rzeczeniami.

A ty chodziłeś za youtuberami na FAME MMA i wchodziłeś im w dupę, tylko żeby podpromowali ten twój kanał, a jak twoja opinia stała się niepopularna i ktoś cię zaczął za nią krytykować, to zmieniłeś zdanie i zacząłeś ich cisnąć. Sami właściciele w komentarz pisali, ze jesteś chorągiewą dwulicową, która zachowała się jak zwykłą szuja.”

KSW to nie twoja firma

“Wspomniałeś, ze miałeś 15 walk stoczonych, jak ja wszedłem to twojego świata. Spojrzałem na twój rekord. Zacząłeś walczyć trzy lata przede mną, wiec nie wiem o co ci chodzi. Myślisz, ze KSW to jest twoja firma? Nie gościu, ty tam tylko walczysz. To firma Macka i Martina, ty tam tylko walczysz. Walczyłeś dwie kategorie wyżej ode mnie. Walczyłeś w 77, ja walczyłem w 66. Ja teraz idę w górę, a z ciebie uszło powietrze jak z balonika i tak samo z twojej reputacji uszło powietrze.

Kreujesz się na jakiegoś świętoszka, który medytuje, a jest zwykłą pałą. Lepiej idź porób jakieś lajfy z donejtami, bo ci to lepiej wychodzi, a nie zaczepiaj normalnych ludzi.”

Anegdota z programu Tylko Jeden

Jeszcze taka jedna historia, którą chciałem ci przypomnieć, skoro twierdzisz, że ja wszystko robię dla pieniędzy. Przypomnij sobie jak staliśmy przed wejściem w programie Tylko Jeden z Maćkiem, Mamedem i Zaborem, to błagałeś Maćka, żeby dostać więcej pieniędzy za walkę z e mną. I zapytałeś czy jakbyś mnie uderzył w programie to czy dostaniesz więcej pieniędzy. Powiedziałem, żebyś podszedł teraz, to zaraz wyłapiesz, a ty tylko stanąłeś i zwiesiłeś głowę jak pizda. Dziękuję.”

Cała wypowiedź Marcina Wrzoska w temacie Borysa Mańkowskiego poniżej: