MMA PLConor McGregorMarcin Wrzosek typuje walkę Gamrot-McGregor: Jest na fali wznoszącej, a Conor opadającej! 

Marcin Wrzosek typuje walkę Gamrot-McGregor: Jest na fali wznoszącej, a Conor opadającej! 

Mateusz Gamrot (21-1) w Las Vegas po raz pierwszy wystąpił w main evencie największej organizacji na świecie. To był naprawdę wyrównany i mocny pojedynek. ”Gamer” po pięciu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego i nieustępliwego – Armana Tsarukyana (18-3).

Gamrot

Gamrot tym zwycięstwem zapewnił sobie awans w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej. Polak aktualnie znajduje się na ósmej edycji. Z jego wzrostem, spadek zaliczył były podwójny mistrz UFC – Conor McGregor. Arman Tsarukyan znajduje się zaś na 11 pozycji.

To jedna z wypowiedzi Gamrota po wielkim sukcesie w Las Vegas. ”Gamer” nawoływał UFC do zorganizowania następnego eventu w Polsce.

Właśnie to chciałem powiedzieć. UFC wracajcie do Polski. Mamy fantastycznych ludzi, fantastyczne miejsce, fantastycznych zawodników. Jeżeli chcecie zrobić to na Stadionie Narodowym, gdzie może przyjść 60 tysięcy kibiców. Na pewno sprzedacie tyle biletów. Mamy byłego mistrza Jana Błachowicza, Tyburę, mnie i wiele więcej. Proszę, zróbmy to.

Marcin Wrzosek o walce Gamrot-McGregor: Mateusz idzie jak burza!

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem fightsport.pl wytypował potencjalny pojedynek Mateusza Gamrota z Conorem McGregorem. ”Polish Zombie” stwierdził, że postawiłby pieniądze na naszego reprezentanta.

Jest nieaktywny przez długi okres. Mateusz idzie jak burza. Jedna w cudzysłowie porażka, sam przeciwnik przyznał, że to nie była porażka. Według mnie Mateusz jest niepokonany. Myślę, że na tę chwilę Mateusz by wygrał ten pojedynek. Conor jest naprawdę świetny. Ma siłę ciosów, nie wiem, jak Mateusz byłby w stanie przyjąć te ciosy, bo naprawdę one dużo ważą. Jakbym musiał postawić pieniądze, to postawiłbym na Mateusza. Jest w gazie, jest na fali wznoszącej, a Conor opadającej.

Warto zaznaczyć, że Wrzosek pojawił się w The Ultimate Fighter Season 22, gdzie był w teamie Conora McGregora. 

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis