MMA PLFAME MMAMarcin Wrzosek pożegna się z KSW? „Polish Zombie” reaguje na słowa Kawulskiego!

Marcin Wrzosek pożegna się z KSW? „Polish Zombie” reaguje na słowa Kawulskiego!

Walka Marcina Wrzoska na gali FAME MMA, przyniosła większy odzew, niż mogłoby się wydawać na początku. Ostatnia informacja, która – po wywiadzie jednego z właścicieli KSW – pojawiła się w mediach jeszcze bardziej nakręciła temat Wrzoska we freakowej federacji. Można zatem się zastanawiać – czy „Polish Zombie” jeszcze kiedykolwiek wróci do Konfrontacji Sztuk Walki?

Wrzosek KSW

Wczorajszy wywiad – którego Maciej Kawulski udzielił Mateuszowi Kaniowskiemu – wywołał bardzo dużo kontrowersji. Współwłaściciel federacji KSW w dość niezawoalowany sposób wyjaśnił aktualną sytuację Marcina Wrzoska – jednocześnie mówiąc, co stanie się w wypadku porażki „Polish Zombie” z Kasjuszem Życińskim. O czym pisaliśmy [TUTAJ].

Starcie byłego mistrza kategorii piórkowej KSW z „Don Kasjo” będzie wydarzeniem wieczoru listopadowej gali FAME MMA 12

„Lepiej szykuj podwyżkę Maciek”

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Wrzoska, który – za pośrednictwem Instagrama – bardzo buńczucznie odpowiedział szefowi.


Spokojna głowa Kawul. Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz! – odpowiedział Wrzosek.Lepiej szykuj podwyżkę Maciek – dodał 34-latek.

Kawulski nie zamierzał wchodzić w dłuższą polemikę ze swoim pracownikiem, więc odpisał tylko – „Mam nadzieję”.

Zobacz także:

Parke odpowiada na wyzwanie i zgłasza gotowość na walkę z… Kazikiem Klimatem Kartelem!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Normana Parke (28-7-1). Były tymczasowy mistrz KSW jest otwarty na walkę z… Wojciechem ”Kazikiem Klimatem Kartelem” Ochnickim. ”Stormin” wspomniał o walce w boksie oraz formule MMA.

Dojdzie do rewanżu Pudzianowskiego z Bombardierem w Senegalu? Polak jest otwarty!

To byłaby dopiero historia! Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił zareagować na zaproszenie Bombardiera (2-0), który chciałby sprawdzić się z naszym reprezentantem w zapasach. Polak jest otwarty na nowe wyzwania.

Krzysztof Stanowski ostro skomentował nadchodzącą walkę Marcina Najmana na MMA VIP 3!

Krzysztof Stanowski za pomocą twittera postanowił skomentować nadchodzącą walkę Marcina Najmana. Dziennikarz jest zażenowany takim posunięciem ze strony ”El Testosterona”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis