MMA PLMarcin WrzosekMarcin Wrzosek otwarty na starcie z Piotrem Pająkiem! YouTuber odpowiada 

Marcin Wrzosek otwarty na starcie z Piotrem Pająkiem! YouTuber odpowiada 

Marcin Wrzosek na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Polish Zombie” został zapytany o potencjalne starcie z Piotrem Pająkiem. Były mistrz KSW zapewnia, że jest chętny na takie zestawienie. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź youtubera.

Pająk

Wrzosek najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego sierpnia na gali FAME MMA 15 w Łodzi. Będzie to starcie na zasadach bokserskich z  ”Sariusem”, który nie może doczekać się debiutu. Raper co ciekawe wcześniej był przymierzany do starcia z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim oraz Normanem ”Storminem” Parke.

Ostatni pojedynek Marcin odnotował na gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Były mistrz KSW zmierzył się z dużo cięższym rywalem w formule K-1. ”Polish Zombie” przed czasem odprawił ogromnego gabarytowo Piotra Kałuskiego.

Dojdzie do takiego zestawienia?

Tego nie można wykluczyć! Marcin Wrzosek został zapytany o walkę z Piotrem Pająkiem. ”Polish Zombie” jest zainteresowany.

Bardzo chętnie. Piotr Pająk prezentuje bardzo wysoki poziom. A tak poza tym, to jestem fanem jego vlogów.

Nie musieliśmy też długo czekać na odpowiedź Pająka.

Każdy z nas wie, że pewnego dnia do tego dojdzie. Jednak narazie dopinguje

Zobacz także:

Marcin Najman zawalczy na gołe pięści! Znamy przeciwnika i organizacje! Widzieliście?

Tak to prawda! Marcin Najman zawalczy na szalonych zasadach. ”El Testosteron” spróbuje swoich sił w walce na gołe pięści. Udało nam się ustalić w jakiej organizacji odbędzie się starcie częstochowianina i kto będzie przeciwnikiem.

Artur Szpilka ma przesłanie do Adama Kownackiego po jego porażce. Czy Babyface posłucha jego rad?

Artur Szpilka zdecydowanie przeżywa drugą sportową młodość. Co prawda nie jest to odświeżona rywalizacja w boksie, ale w MMA, gdzie ma za sobą udany debiut na gali KSW 71 w Toruniu. Teraz “Szpila” ma przesłanie do Adama Kownackiego, po jego sobotniej porażce z Demirezenem na gali bokserskiej w Nowym Jorku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis