Marcin Wrzosek o walce z Danielem Torresem na KSW 47: Damy lepszą walkę od tych „kloców” z wagi ciężkiej

Na portalu polsatsport.pl pojawiła się rozmowa z Marcinem Wrzoskiem (13-5, 5 KO, 3 Sub), który zmierzy się z widowiskowym i mocno bijącym Danielem Torresem (8-4, 4 KO, 1 Sub) w Atlas Arenie 23 marca na KSW 47.

„Polski Zombie” jest przekonany, że jego walka z niebezpiecznym Brazylijczykiem będzie dla fanów atrakcyjniejsza od walk wieczoru łódzkiej gali:

„Przegrał on z Romanem Szymańskim, którego ja potrafiłem pokonać. Myślę, że to naturalna kolej rzeczy, że się spotykamy. To bardzo mocny i twardy rywal, dysponuje dużą siłą. Ciężko będzie go obalić. Ostatnio mocno pobił Filipa Wolańskiego, więc nie można go lekceważyć. To będzie dla mnie dobry stylistycznie przeciwnik. Lubię rywali, którzy idą na wymiany i zgotujemy łódzkiej publiczności świetne widowisko.

Ta walka ma zdecydowanie papiery na walkę wieczoru tej gali. W Łodzi będzie wiele świetnych pojedynków, jednak nasza przebije inne pojedynki, bo jesteśmy szybcy – w przeciwieństwie do „klocków” z wagi ciężkiej.”
Rozmowa polsatsport.pl z Marcinem Wrzoskiem do sprawdzenia -> TUTAJ. 
Bilety na KSW 47 są dostępne na eBilet.pl.
W walce wieczoru marcowej gali w superstarciu zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i jedeny zawodnik, który pokonał w KSW Mameda Khalidova, Tomasz Narkun, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika. Na KSW 47 dojdzie także do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. W innej z głównych walk wieczoru dojdzie do hitowego starcia pomiędzy byłymi mistrzami wagi półśredniej, Borysem Mańkowskim i Dricusem du Plessis. Do klatki wejdzie też łodzianin Dawid Gralka, a jego przeciwnikiem będzie Paweł Polityło. Przed własną publicznością wystąpią też po raz kolejny Karolina Owczarz oraz Bartłomiej Kopera.