MMA PLDon KasjoMarcin Wrzosek o Face to Face z Kasjo: Moja mama to ogląda, nie chcę się przepychać z jakimś łachem!

Marcin Wrzosek o Face to Face z Kasjo: Moja mama to ogląda, nie chcę się przepychać z jakimś łachem!

Pojedynek Marcina Wrzoska z Don Kasjo to prawdopodobnie jedno z największych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Walka Kasjusza z „Polish Zombie” zwieńczy 12 wydarzenie pod banderą Fame. Starcie odbędzie się na zasadach bokserskich.

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

„On jest ku*wą i pedałem dla mnie!”

Podczas wywiadu z Michałem Cichym, Marcin Wrzosek wypowiedział się o swoim transferze do organizacji FAME MMA.

Nie jestem nowym nabytkiem. Ja jestem tylko wypożyczony do FAME, cały czas reprezentuje KSW. Rozmawiałem z Maćkiem, on powiedział, żebym skontaktował go z włodarzami FAME – dogadali się i w taki sposób się tutaj znalazłem.

To jest frajerskie – szukanie jakiejś furtki – nazwał mnie ku*wą, on jest zwykłą ku*wą! Dał sobie bić konia jakiemuś gościowi w Warsaw Shore czyli jest ku*wą i pedałem dla mnie! Co on myśli, że jesteśmy przyjaciółmi? Ja mam swoje grono przyjaciół i szczam na niego.

Ja lubię go. On jest taki klaun, lubię jak mnie rozśmiesza. Lubię się pośmiać z niego, ale najebie go na FAME 12 i zapomnę o nim!

Cały wywiad znajduje się poniżej:

Zobacz także:

Daniel Rutkowski zawodnikiem KSW. Szybki debiut najlepszego piórkowego w Polsce

Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) zawodnikiem KSW. “Rutek” już oficjalnie dołączył do największej organizacji MMA w Polsce

Don Kasjo dosadnie do Wardęgi: Pi*da w świecie, kozak w necie! Wrzosek tylko coś dukał! [WIDEO]

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się podczas gali FAME MMA 12 z Marcinem Wrzoskiem – poinformowała nas podczas dzisiejszej konferencji prasowej organizacja FAME. Pojedynek ten od razu po ogłoszeniu wzbudza mnóstwo emocji u kibiców.

Murański chce zmierzyć się z mistrzem FAME MMA! ”Kubańczyk” przyjmie wyzwanie?

Mateusz Murański (3-1) nie próżnuje! ”Muran” na instagramie zdradził, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z mistrzem FAME MMA. Trzeba przyznać, że starcie z Jakubem Flasem (3-0) byłoby dużym wyzwaniem. ”Kubańczyk” to bezwzględnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza sportowo postać w freakowej organizacji.