MMA PLDon KasjoMarcin Wrzosek o Don Kasjo: Myślę, że może mieć kompleks małego członka

Marcin Wrzosek o Don Kasjo: Myślę, że może mieć kompleks małego członka

Były mistrz KSW Marcin Wrzosek nie próżnuje i w mocnych słowach wypowiedział się o Don Kasjo. Gwiazdor polskiego MMA zarzucił “Kasjuszowi Klejowi”, że ten świadomie dobiera sobie mniejszych od siebie rywali.

Między Don Kasjo a Marcinem Wrzoskiem i dodatkowo Boxdelem, który ma kontakt z “Polskim Zombie” i razem nagrywał z nim materiały wideo, zaognił się poważny konflikt.

Marcin Wrzosek o Don Kasjo: Myślę, że może mieć kompleks małego członka

Konflikt, do którego Marcin Wrzosek odniósł się w rozmowie z Michałem Cichym z MMA.PL przy okazji uczestnictwa w gali Krwawy Sport 4 w Sopocie.

Oto, co w sprawie ma do powiedzenia Wrzosek:

“Uśmiałem się. Oczywiście on sobie tego z kosmosu nie wziął. Ja pierwszy na videoblogu u Boxdela powiedziałem, że wydaje mi się – patrząc na to, że Kasjo wybiera sobie małych przeciwników – może cierpieć na kompleks małego członka. Jako, że próbuje się wyżywać na mniejszych cały czas, żeby sobie podnieść samoocenę. To była taka moja fachowa psychoanaliza. A on zaczął mnie wyzywać od jakiś pedałów, coś tam. Odniosę się do tego szerzej, do tych wszystkich jego zarzutów w moich social mediach w przyszłym tygodniu. Obserwujcie je!” – skomentował Wrzosek.

Poniżej cała rozmowa Michała Cichego z Marcinem Wrzoskiem:

Zobacz także:

UFC on ESPN 29 – wyniki i najlepsze akcje. Fenomenalny nokaut na karcie wstępnej! [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 29, podczas której nie brakowało skończonych przed czasem pojedynków.

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Właściciel THE WAR Denis Załęcki wystąpi na EFM Show 2 w nowej formule! Zawalczy przed Michałem Materlą

Właściciel organizacji THE WAR Denis Załęcki wystąpi na gali EFM Show 2! Występ znanego z walk na gołe pięści zawodnika został ogłoszony podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.