MMA PLDon KasjoMarcin Wrzosek nawołuje, aby walka z Don Kasjo była w małych rękawicach! Czy ”Król” się zgodzi?

Marcin Wrzosek nawołuje, aby walka z Don Kasjo była w małych rękawicach! Czy ”Król” się zgodzi?

Marcin Wrzosek (14-7) już w listopadzie zawalczy w walce wieczoru FAME MMA 12. ”Polish Zombie” na zasadach boksu zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Były mistrz KSW nawołuje, aby ich starcie odbyło się w małych rękawicach. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne.

Popularny ”Don Kasjo” nie zgadzał się z werdyktem w ostatnim pojedynku. Było to starcie z Normanem Parke na jubileuszowej 10-edycji. Nie obyło się bez kontrowersji. Kasjusz złożył parę protestów, które ostatecznie nic nie zmieniły. Tym razem walka odbędzie się na dystansie 6 rund po 3 minuty. Ponadto zobaczymy sędziów z boksu.

Wrzosek proponuje małe rękawice!

Pewne jest jedno – w małych rękawicach moglibyśmy spodziewać się jeszcze większego widowiska. To właśnie proponuje Marcin Wrzosek na instagramie. ”Polish Zombie” chciałby zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim w małych rękawicach. Jaka będzie odpowiedź ”Króla”.

Tez żałuje ze walka w boksie i w dużych rękawicach, bo chciałbym się nad nim poznecać ale on się boi wiec idę mu na rękę 🤷 Atakujcie @famemmatv żeby zmienili na małe rękawice może przestanie być takim tchórzem🤣 #DonKasjoKnur

Wrzosek

33-latek ostatnie dwa pojedynki przegrał, lecz dostarczył kibicom wiele emocji. Wrzosek po 5-rundowym boju musiał uznać wyższość Normana Parke. W ostatniej walce zaś Borysa Mańkowskiego.

Zobacz także:

Don Kasjo dosadnie do Wardęgi: Pi*da w świecie, kozak w necie! Wrzosek tylko coś dukał! [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się podczas gali FAME MMA 12 z Marcinem Wrzoskiem – poinformowała nas podczas dzisiejszej konferencji prasowej organizacja FAME. Pojedynek ten od razu po ogłoszeniu wzbudza mnóstwo emocji u kibiców.

Daniel Rutkowski zawodnikiem KSW. Szybki debiut najlepszego piórkowego w Polsce! Zaskoczeni?

Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) zawodnikiem KSW. “Rutek” już oficjalnie dołączył do największej organizacji MMA w Polsce