MMA PLArabMarcin Wrzosek komentuje walkę z Arabem na PRIME SHOW MMA 2: Poleje się krew! 

Marcin Wrzosek komentuje walkę z Arabem na PRIME SHOW MMA 2: Poleje się krew! 

Marcin Wrzosek na insta stories skomentował ogłoszoną walkę na PRIME SHOW MMA 2, która już dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. ”Polish Zombie” zmierzy się z Gabrielem Al-Sulwim. Były mistrz KSW zapewnia, że czeka go spore wyzwanie, bowiem zmierzy się z dużo cięższym rywalem.

Wrzosek

Wrzosek ostatni pojedynek stoczył dwudziestego dziewiątego kwietnia na WOTORE 5, gdzie w main evencie zmierzył się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Była to walka na gołe pięści.

Marcin bardzo szybko odprawił z kwitkiem reprezentanta Czarnogóry. Polak mając rywala w parterze postanowił korzystać z uderzeń głową. Po kolejnych akcjach sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Wcześniej ”Polish Zombie” wystąpił na gali FAME MMA, gdzie w formule bokserskiej zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Wrzosek zabiera glos: Zombiak wyzwań się nie boi!

Marcin Wrzosek na insta stories skomentował nadchodzącą walkę z Gabrielem Al-Sulwim. Do ich starcia dojdzie na PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni.

Mocne wyzwanie w postaci walki ze sporo cięższym, ale również mocnym pod względem umiejętności zawodnikiem. Ale Zombiak wyzwań się nie boi! 9 lipca poleje się krew z Araba!!

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier  vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik 
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red

Zobacz także:

Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur. Jego rywal – Marcin Najman w strachu?

O tej walce już teraz jest głośno, a z biegiem czasu będzie jeszcze głośniej! Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał bowiem walkę z cieniem i zrobił to na łódce na tle urokliwych Mazur.

KSW poruszone wyczynem Anity Włodarczyk! Piękna reakcja polskiej organizacji! Widzieliście?

Niedawno pisaliśmy, że Anita Włodarczyk sama pojmała złodzieja, który chciał ukraść jej auto. Polska mistrzyni olimpijska popisała się nieprzeciętnymi umiejętnościami i sama pojmała złodzieja! Na jej wpis odpowiedziała organizacja KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis