MMA PLDon KasjoMarcin Wrzosek dostaje mnóstwo wiadomości w sprawie Don Kasjo! Czego domagają się fani?

Marcin Wrzosek dostaje mnóstwo wiadomości w sprawie Don Kasjo! Czego domagają się fani?

Marcin Wrzosek (14-7) nigdy nie był przeciwnikiem/krytykiem FAME MMA. Teraz ”Polish Zombie” stoczy pierwszą walkę w freakowej organizacji. Były mistrz KSW podczas FAME MMA 12 zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Jego starcie na zasadach boksu będzie walką wieczoru najbliższej edycji.

Obaj nie przepadają za sobą i nie brakuje mocnych słów. Wrzosek podczas pierwszej konferencji prasowej nie zamierzał wysłuchiwać wyzwisk w swoim kierunku i postanowił zareagować. Już wcześniej doszło nawet do pierwszego face to face.

Zobaczcie poniżej:

Wrzosek: Tego człowieka po prostu nienawidzą ludzie!

Marcin Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że ma duże wsparcie światka MMA przed nadchodzącym starciem. Wrzosek gwarantuje, że jeszcze nigdy nie dostał tylu wiadomości żeby pobił swojego oponenta.

Na maksa się cieszą. Wiesz co… Tyle wiadomości żebym pobił mojego przeciwnika nie dostałem nigdy. Tego człowieka po prostu nienawidzą ludzie. Ja się wcale tym nie nakręcam, bo za mną też ludzie nie za bardzo przepadają (śmiech), więc nie patrzę na to. Jego jednak nienawidzą i moi wszyscy znajomi/ze światka MMA chcą żebym kutasjusza obił raz na zawsze.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan zawalczy na PunchDown? Zawodniczka organizacji chce ją uderzyć!

Czy Perfekcyjna Pani Domu ma się czego obawiać? Uczestniczka jej programu chciałaby się z nią bić!

Wojciech Kazieczko pójdzie w ślady brata? Znakomity debiut kick-boxera w MMA! [WIDEO]

Czy Wojciech Kazieczko pójdzie w ślady brata? Na to może wskazywać efektowny debiut!