MMA PLFAME MMAMarcin Wrzosek chwali FAME MMA: Inne organizacje powinny się od was uczyć

Marcin Wrzosek chwali FAME MMA: Inne organizacje powinny się od was uczyć

Były mistrz wagi piórkowej KSW, a obecnie ceniony freak fighter – Marcin Wrzosek chwali organizację FAME MMA. I nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu FAME to aktualny pracodawca “Zombiaka”, ale tym razem freakowa organizacja konkretnie przyczyniła się do pomocy, której Wrzosek potrzebował.

Marcin Wrzosek chwali FAME MMA

“Polski Zombie” na ostatniej gali FAME 17 doznał poważnej kontuzji ręki w walce z Piotrem Szeligą. Starcie na zasadach kickboxingu zakończyło się kontuzją Wrzoska, który upadając po kopnięciu od Szeligi złamał sobie rękę.

Marcin Wrzosek chwali FAME MMA

Od walki z Szeligą, Wrzosek często przebywa w gabinetach lekarskich. Teraz natomiast pochwalił się zdjęcie po zabiegu naprawy uszkodzonej ręki i przyznał, że FAME MMA pomogło w jego organizacji i pokryły koszty naprawy.

Mało tego, “Zombiak” zapowiada także swoją kolejną walkę w klatce, najprawdopodobniej właśnie klatce FAME MMA:

“Upadnij siedem razy wstań … tez siedem 😂
Wielkie Dzieki @famemmatv za ogarnięcie zabiegu i pokrycie kosztów. Inne organizacje powinny się od was uczyć, jak dbać o zdrowie zawodników.
Ps. Zombiak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a kilku gagatkow prosi się o wpie*dol 😈

Upadnij siedem razy wstań … tez siedem 😂Wielkie Dzieki @famemmatv za ogarnięcie zabiegu i pokrycie kosztów. Inne…

Posted by Marcin "Polish Zombie" Wrzosek on Wednesday, March 8, 2023

Zobacz także:

Szpilka szuka Pudziana! Pięściarz prowadzi oryginalną akcję promującą ich walkę na Narodowym [WIDEO] Widzieliście?

W sieci trwa akcja “Szpilka szuka Pudziana”! Jest to przedsięwzięcie promocyjne, które wymyślił pięściarz, by wypromować potencjalne starcie z byłym strongmanem. Nie od dzisiaj wiadomo, że pojedynek ten najprawdopodobniej odbędzie się na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Duże problemy PRIME SHOW MMA? Popek zabiera głos! Co wy na to?

Co z organizacją PRIME SHOW MMA? Pojawiają się głosy, że już niebawem poznamy szczegóły co do następnej edycji. Kolejny zawodnik freakowej organizacji zabrał głos. Tym razem Popek w rozmowie z TV Reklama zdradził jak wygląda jego obecna sytuacja z wspomnianą organizacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis