MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipMarcin Wrzosek chce walki z przyjacielem Conora McGregora w KSW! Martin Lewandowski potwierdza kontakt!

Marcin Wrzosek chce walki z przyjacielem Conora McGregora w KSW! Martin Lewandowski potwierdza kontakt!

To byłby marketingowy hit! Były mistrz wagi piórkowej KSW Marcin Wrzosek (14-6) wziął na celownik przyjaciela Conora McGregora – Artema Lobova (13-15-1, 1 N/C) i chce rywalizować z nim w klatce Federacji KSW!

Wrzosek i Lobov byli swego czasu uczestnikami show The Ultimate Fighter, gdzie walczyli w drużynie Conora McGregora, więc obaj mają świadomość o swoim istnieniu. “Polski Zombie” opublikował na Instagramie wpis, w którym zaapelował o zorganizowanie walki z Rosjaninem!

Mało tego, wpis skomentował jeden z właścicieli organizacji, Martin Lewandowski twierdząc, że KSW już kontaktowało się z Lobovem w sprawie tej walki:

Marcin Wrzosek ostatnią walkę stoczył w limicie wagi lekkiej, gdzie na gali KSW 50 przegrał starcie o tymczasowy pas mistrzowski z Normanem Parkiem. Polak w ostatnich sześciu walkach przeplata zwycięstwa z porażkami. Lobov natomiast po odejściu z organizacji UFC związał się z Bare Knuckle Fighting Championship i toczy walki na gołe pięści, chwaląc się dużymi zarobkami: