MMA PLArchiwumKSWMarcin Wójcik w KSW! “Gigant” dołącza do największej organizacji MMA w Europie!

Marcin Wójcik w KSW! “Gigant” dołącza do największej organizacji MMA w Europie!

To już oficjalna wiadomość! Marcin Wójcik, czyli zawodnik dywizji półciężkiej, należący do ścisłej czołówki tej kategorii w Polsce dołącza do Federacji KSW! “Gigant” będzie teraz toczył swoje walki w największej organizacji MMA w Europie!

Marcin Wójcik w KSW

Jest to powrót do KSW po latach, bowiem Wójcik był już zawodnikiem organizacji prowadzonej przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Jeszcze w roku 2018 walczył w szeregach polskiego giganta.

Teraz w klatce KSW będzie kontynuował swoją sportową karierę.

Marcin Wójcik w KSW

O angażu Wójcika, Federacja KSW poinformowała już oficjalnie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych:

Nieco więcej o najbliższej walce Wójcika w KSW przekazał jego menadżer – Artur Gwóźdź. Właściciel grupy Artnox potwierdził, że “Gigant” jeszcze w tym roku pojawi się w klatce KSW, czyli najprawdopodobniej wystąpi na grudniowej gali, która odbędzie się w Gliwicach:

“Jeszcze w tym roku jego debiut.” – napisał Gwóźdź na Twitterze.

Marcin Wójcik swoją ostatnią walkę w klatce stoczył 18 sierpnia na gali FEN 48. Tam w walce wieczoru znokautował w drugiej rundzie byłego zawodnika UFC Adama Wieczorka.

Akcja kończąca tamtej pojedynek była niezwykle efektowna. Zresztą, sprawdźcie sami:

Marcin Wójcik w czasie swojej sportowej kariery walczył we wielu sportowych organizacjach. Walczył m.in. w FEN, PFL czy Cage Warriors. Jego aktualny rekord w MMA wynosi: 18-8.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis