MMA PLMarcin TyburaMarcin Tybura o propozycji zastępstwa Jonesa lub Gane na UFC 285: Było to powiedziane pół żartem, pół serio

Marcin Tybura o propozycji zastępstwa Jonesa lub Gane na UFC 285: Było to powiedziane pół żartem, pół serio

Marcin Tybura ostatnio znowu wygrał swoją walkę w oktagonie UFC. Polak tym samym zwyciężył siedem z ostatnich ośmiu pojedynków i na papierze powinien zbliżać się do walk z czołówką wagi ciężkiej. Nie dziwi więc jego decyzja o rzuceniu propozycji zastępstwa Jona Jonesa lub Ciryla Gane na marcowej gali UFC 285.

Marcin Tybura o propozycji zastępstwa Jonesa lub Gane

Przypominamy, że Tybura w miniony weekend pokonał Blagoya Ivanova na pełnym dystansie. Tym samym w nagrodę od UFC… spadł o jedną pozycję w oficjalnym rankingu wagi ciężkiej.

Po walce Polak zgłosił się jako potencjalny rezerwowy do zabezpieczenia walki wieczoru marcowej gali UFC 285, którą będzie starcie Jon Jones vs Ciryl Gane.

Marcin Tybura o propozycji zastępstwa Jonesa lub Gane na UFC 285: Było to powiedziane pół żartem, pół serio

Teraz, w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim i Pawłem Wyrobkiem w programie Koloseum na Polsat Sport, “Tybur” odniósł się do tamtego wyzwania. Polak przyznaje, żeby traktować je z przymrużeniem oka:

“Zgłoszenie się do walki o pas mistrzowski było naturalne. Często byłem pytany o ten pojedynek. Byłem po walce i wiedziałem, że nie odniosłem zbyt dużo obrażeń. Przez to powiedziałem, że jestem już w Las Vegas, więc chętnie zgłoszę się do walki. Było to powiedziane pół żartem, pół serio”

Cała rozmowa Marcina Tybury w programie Koloseum do sprawdzenia TUTAJ -> Polski zawodnik MMA szczerze o zgłoszeniu się do walki o pas. “To było naturalne”

Zobacz także:

Paweł B. wysyła wiadomość z więzienia: Nic na mnie nie mają! Widzieliście?

Na insta stories Pawła B pojawiło się zdjęcie z wiadomością freak fightera. ”Scarface” miał przesłanie do swoich widzów i nie tylko.

Paweł Jóźwiak wściekły po wypowiedzi Skolima: Przy najbliższym spotkaniu wypłacę Ci liścia! Co wy na to?

Konrad Skolimowski postanowił wstawić kolejny post w mediach społecznościowych. Tym razem freak fighter poruszył wczorajszą smutną informację o śmierci Mateusza Murańskiego. ”Skolim” zapewnił, że dla włodarzy najważniejsze są tak zwane ”dymy”. Nie musieliśmy długo czekać, bowiem doszło do mocnej reakcji ze strony Pawła Jóźwiaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis