Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin TyburaMarcin Tybura komentuje ogłoszone starcie z Aspinallem: Pięć rund, zero wymówek!

Marcin Tybura komentuje ogłoszone starcie z Aspinallem: Pięć rund, zero wymówek!

Marcin Tybura (24-7) i Tom Aspinall (12-3) zabrali głos w mediach społecznościowych po ogłoszeniu pojedynku. O takim potencjalnym starciu mówiło się już od jakiegoś czasu. Teraz oficjalnie Polak zmierzy się z Aspianallem już dwudziestego drugiego lipca w Londynie. Nasz reprezentant został doceniony, bowiem będzie to main event!

Tybura

Póki co znamy też trzy walki z głównej karty. Co ciekawe będą to dwie walki kobiet. W jednej z nich wystąpi zawodniczka publiczności Molly McCann (13-5).

Aspinall będzie chciał efektownie wrócić po ostatniej bolesnej przegranej. Ostatnia walka Brytyjczyka z Curtisem Blaydesem trwała zaledwie 15-sekund. Tom doznał poważnej kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Tak to wyglądało:

Tybura komentuje!

Marcin Tybura na twitterze postanowił skomentować ogłoszone starcie z Tomem Aspinallem.

Prosiłeś o tę walkę i teraz ją dostaniesz, Tom. Pięć rund, zero wymówek. Bądź gotowy, bo przybywam do Londynu, aby zdobyć wygraną przed twoimi fanami na UFC w Londynie.

Warto zaznaczyć, że Tom ma polskie korzenie. 30-latek w swoim rekordzie ma już trzy walki z naszymi reprezentantami. Aspinall wygrywał szybko z Michaelem Piszczkiem i Kamilem Bazelakiem oraz przegrywał przez dyskwalifikację z Łukaszem Parobcem.

Aspinall przed przegraną z Curtisem Blaydesem mógł pochwalić się serią pięciu zwycięstw w tym wszystkich zakończonych przed czasem. Brytyjczyk pokonywał choćby Alexandra Volkova czy Andreia Arlovskiego.

Zobacz także:

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO] Pamiętacie?

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

“Nie ma co go lekceważyć” – oficjalna zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO] Widzieliście?

“Nie ma co go lekceważyć” – takie słowa padają w opublikowanej wczoraj przez Federację KSW zapowiedzi walki na XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź ta dotyczy walki Pudzianowski vs Szpilka, która będzie jedną z najważniejszych starć tej imprezy będącej świętem MMA w Polsce!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis