MMA PLFENMarcin Sianos w rozpisce FEN 38! Rywalem Ukrainiec!

Marcin Sianos w rozpisce FEN 38! Rywalem Ukrainiec!

Marcin Sianos (5-7,  5 KO) podejmie Ivana Slobodiuka (2-0, 1 KO) podczas gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.

Sianos spośród pięciu zwycięskich walk na zawodowstwie wszystkie skończył w ten sam sposób – nokautując swoich rywali. O sile jego prawej ręki przekonał się Marcin Zontek, który jeszcze w 1. odsłonie musiał uznać wyższość polskiego kolosa i padł na deski, a w konsekwencji przegrał pojedynek. Wcześniej Sianos stoczył krwawy bój z Grzegorzem Cieplińskim i już w inaugurującej odsłonie rozprawił się z Mateuszem Łazowskim. Ostatnie zwycięstwo Sianosa to wygrany bój z Filipem Toe przez techniczny nokaut.

Slobodiuk na zawodowstwie stoczył dwie walki i obie wygrał. W listopadzie 2020 roku pokonał przez techniczny nokaut w premierowej odsłonie Deividasa Zakauskasa. Niespełna rok później wygrał na pełnym dystansie decyzją sędziów z Aleksandarem Tsonevem. W Ostrowie Wielkopolskim pochodzący z Ukrainy zawodnik dopiero zadebiutuje w FEN.

Zobacz także:

To już przesada! Piotr Szeliga dostaje groźby! [WIDEO] Widzieliście?

To już naprawdę przesada! Piotr Szeliga na insta stories opublikował jedną z prywatnych wiadomości. Była to poważna groźba.

Ostatni rywal Załęckiego ma problemy ze zdrowiem! Denis: Podobno ma przejść następną operację! Co wy na to?

Jussi Halonen nie będzie dobrze wspominał ostatniego pojedynku na EFM Show 2 w Bułgarii. Reprezentant Finlandii na zasadach cage boxu zmierzył się z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” zdradził, że Halonen ma dalej problemy ze zdrowiem – możliwe że zakończy się kolejną operacją.