MMA PLThe WarMarcin Różalski wspiera nową organizację walk na gołe pięści The War!

Marcin Różalski wspiera nową organizację walk na gołe pięści The War!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Będzie to pierwsza taka gala w Polsce, ponieważ w tej formule zmierzą się 3-osobowe zespoły. Do tej pory mieliśmy możliwość obejrzeć walki 5 vs. 5, ale wszystko odbywało się w rękawicach i z limitem czasowym. Turniej ma się odbyć na gołe pięści. Tylko charakterni wojownicy będą mogli wziąć w turnieju udział.

Wsparcie dla nowej organizacji wyraził Marcin Różalski, który ma już za sobą jeden pojedynek na gołe pięści. Przegrał wtedy z Joshem Barnettem na gali Genesis, ale walki w tej formule podobają się szczególnie weteranowi KSW.

Marcin Różalski z uznaniem o The War!

Marcin Różalski w krótkim wideo wypowiedział się o nowopowstałej organizacji walk na gołe pięści w drużynach.

Nadchodzi nowy projekt, federacja The War – walki na gołe pięści. Oprócz walk indywidualnych będzie promować walki trzech na trzech w systemie turniejowym. Początkowo projekt był skierowany dla ekip kibicowskich, ale z powodu ogromnego zainteresowania osób niezwiązanych, zgłasza się bardzo dużo osób stricte sportowców. Zapraszam do kontaktu z organizatorami gali.

THE WAR 3×3 to nie tylko wojna chuliganów. To spotkanie ulicy i sali treningowej. Przychodziły do nas dziesiątki pytań, czy przyjmujemy tylko ekipy klubowe… Oczywiście, że nie. Bramy klatki THE WAR otwarte są też dla klasycznych sportowców, rozwijających swoje umiejętności na matach i w ringach – wystarczy że przygotujecie swoją ekipę 3 zawodników + jednego rezerwowego. Tego czego jesteśmy pewni, to różnorodność stylów, sto procent poświęcenia i prawdziwe emocje. Zastanawia nas zetknięcie się stuprocentowo sportowej ekipy z taką w pełni chuligańską – czy przewagę da pot przelany na sali treningowej, czy może jednak ważniejsze będzie wzajemne zaufanie z ulicy lub lasu? Jedno z haseł chuligańskich głosi, że jeden za drugim stoi, żaden się nie boi – ulicznego wojownika cechuje sprawdzenie w boju na gołe pięści, zaufanie ze wspólnych bójek i wyjazdów. Z drugiej strony, sportowcy to regularność, gameplan, dyscyplina taktyczna. Sami nie wiemy, kto uzyska przewagę. Jako organizatorzy trzymamy kciuki za wszystkich. Zgłaszajcie się, czekamy! THE WAR 3×3 is not only a hooligan war. It is a meeting of the street and the training gyms. We were asked dozens of questions whether we only accept hools teams … Of course not. THE WAR cage gates are also open to classic athletes, developing their skills on mats and in rings – just prepare your team of 3 players + one sub. What we are sure of is the variety of styles, one hundred percent dedication and real emotions. We are wondering if a 100% sports team will come into contact with such a completely hooligan – will the sweat shed in the training room give an advantage, or maybe mutual trust from the street or the forest will be more important? One of the hooligan slogans says that one stands behind the other, no one is afraid – a street fighter is characterized by his bare-knuckle skills, confidence from joint fights and match-trips. On the other hand, athletes have regularity, gameplan, tactical discipline. We do not know who will get the advantage. As organizers, we keep our fingers crossed for everyone.Apply, we are waiting!

Posted by The War – walki na gołe pięści on Monday, March 8, 2021

Zapowiedź nadchodzącej gali

Organizacja The War uraczyła nas pierwszym trailerem przed galą. Czuć mocny klimat kibicowski. Sami organizatorzy The War tak reklamują swoje wydarzenie:

Długo nie trzeba było namawiać nas do realizacji tego projektu. Nie od dziś wiemy, że w Polsce mamy najlepszych chuliganów, którzy od lat wylewają siódme poty na treningach. Teraz będą mieli okazję sprawdzenia się i udowodnienia swoich umiejętności w klatce w formule walk na gołe pięści. To nie będą standardowe pojedynki, bo w klatce zobaczymy aż 6 wojowników, a format walki to 3 vs 3.

To co kibice robili do tej pory samej chwały, może być teraz bardzo hojnie uhonorowane. Zwycięzcy turnieju mogą liczyć na zawrotną sumę 150 tysięcy złotych! Czekacie na start tej organizacji?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis