MMA PLKSWMarcin Różalski w siedzibie KSW! Szykuje się wielki powrót?

Marcin Różalski w siedzibie KSW! Szykuje się wielki powrót?

Czyżby wielki powrót Marcina Różalskiego do KSW był coraz bliżej? Ostatnie miesiące pokazują, że temat jest jak najbardziej możliwy.

Różal

Prawie 5 lat trwa już rozbrat Marcina Różalskiego z mieszanymi sztukami walki. Zawodnik z Płocka ostatni pojedynek w MMA stoczył na pamiętnej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy w 16 sekund znokatuował Fernando Rodriguesa, zostając mistrzem KSW w wadze ciężkiej.

Od tamtego momentu, ”Różal” stoczył dwa pojedynki – pokonując Petera Grahama w kickboxingu oraz w walce na gołe pięści przegrywając z Josh’em Barnett’em.

Ciągle jednak sporadycznie pojawiały się plotki o potencjalnym powrocie Różalskiego do klatki KSW.

Różal w siedzibie KSW!

Kilka miesięcy temu rumor znacznie się zwiększył. Wszystko za sprawą wizyty współwłaściciela KSW, Maciej Kawulski w Hejtparku na Kanale Sportowym. Podczas programu, promotor enigmatycznie nie zaprzeczył dalszej współpracy z wojownikiem z Płocka, co od razu wzbudziło lawinę kontrowersji.

Dzisiaj na Instagramie Artura Ostaszewskiego (menedżera zawodnika) pojawiło się zdjęcie „Różala” w siedzibie federacji KSW z tajemniczą emotikoną.

Czy nadszedł czas powrotu byłego mistrza do Konfrontacji Sztuk Walki?

Zobacz także:

Adrian Polański przeprasza po cage’u: Pamiętajcie mówimy o sytuacji sprzed 6 lat!

Adrian Polański już dwudziestego szóstego marca podczas FAME MMA 13 po raz trzeci zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. W Gliwicach obaj zawalczą się w formule „No Time Limit” – jedna runda, do upadłego. ”Polak” po ostatnim cage’u postanowił przeprosić kibiców oraz Sylwestra Wardęgę.

Błachowicz i Juras odpowiadają Stricklandowi: Wielu rzeczy na świecie można było uniknąć!

Jan Błachowicz (28-9) i Łukasz Jurkowski (17-12) postanowili szybko odpowiedzieć na słowa Seana Stricklanda (25-3). Zawodnik UFC już nie pierwszy raz wzbudza duże kontrowersje swoimi wpisami w mediach społecznościowych.

Tańcula gotowy na walkę 2 vs 2 z Parke! ”Aroy” wskazał zawodnika, z którym byłby w teamie!

Arkadiusz Tańcula postanowił zareagować! Norman Parke parę dni temu w mediach społecznościowych zdradził, że jest chętny na walkę 2 vs 2. ”Stromin” w takim pojedynku chce być w teamie z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis