MMA PLMarcin RóżalskiMarcin Różalski rozpoczął treningi do walki na gołe pieści?! Te ciosy robią wrażenie! [WIDEO]

Marcin Różalski rozpoczął treningi do walki na gołe pieści?! Te ciosy robią wrażenie! [WIDEO]

Foto: Marcin Różalski, Facebook

Już wkrótce w Polsce zadebiutuje znana na świecie formuła walk na gołe pięści. Oprócz tego czeka nas także dziesiąta edycja Bare Knuckle Fight Championship w Miami.

Marcin “Różal” Różalski wiele lat był związany z federacją KSW. W 2017 roku, na KSW 39, zdobył pas mistrzowski wagi ciężkiej, wygrywając z Fernando Rodriguesem Juniorem. Rok później zwyciężył w pojedynku kickbokserskim z Peterem Grahamem na gali DSF Kickboxing Challenge 14. Aktualnie przebywa na sportowej emeryturze, ale cały czas trzyma formę. Marcin oprócz sportów walki angażuje się także w pomoc zwierzętom w swoim stowarzyszeniu “Różaland”, był także jednym z ambasadorów akcji #bad_boys_kruksdifferent.

Jak pamiętamy, Marcin Różalski wystąpi także w wiosennej edycji programu “Ameryka Express” w TVN. Drugim zawodnikiem mieszanych sztuk walki, który znalazł sie w duecie z Marcinem będzie Bartosz Fabiński.

“Różal” do tej pory otrzymuje dużo propozycji dotyczących walk. Wprawdzie wspomniana wcześniej emerytura trwa już prawie rok, ale o jego angaż starała się m. in. organizacja Bare Knuckle Fighting Championship, organizująca walki na gołe pięści.

Poniżej wideo z treningu “Różala”. Co myślicie o jego formie?

Jak sądzicie, czy Marcin “Różal’ Różalski zadebiutuje kiedyś w tej pierwotnej formule?