MMA PLDon KasjoMarcin Różalski ponownie chwali Don Kasjo: Kasjusz ma rację w wielu rzeczach!

Marcin Różalski ponownie chwali Don Kasjo: Kasjusz ma rację w wielu rzeczach!

Marcin “Różal” Różalski to bardzo dobrze nam znana persona. Były mistrz KSW, zasłynął z nie przebierania w słowach i ciętego języka. Jeśli coś mu się nie podoba, to otwarcie krytykuje. Często wdawał się w konfrontację liryczne z dziennikarzami, czy innymi zawodnikami. Tym razem w wywiadzie dla myMMA.pl wypowiedział się o “Don Kasjo”, ale w przychylnej tonacji. Pochwalił niektóre zachowania Kasjusza.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński to przede wszystkim osoba budząca ogromne kontrowersję. Również nie przebiera w słowach i otwarcie krytykuje podmioty, które mu nie przypadają do gustu. Życiński już 20-stego listopada zawalczy z Marcinem Wrzoskiem w formule bokserskiej.

“Różal” pozytywnie o Kasjuszu Życińskim.

Różalski w wywiadzie z Jarem, zgłębił temat Fame MMA. W niektórych aspektach pochwala te federację, a w niektórych przeciwnie. W swojej wypowiedzi wplótł wątek wyżej wspomnianego Kasjusza. Wypowiedź brzmiała następująco:

Kasjusz mi się podoba, bo on mówi oficjalnie. To jak on się odzywa, ja tego nie toleruję, ale on ma rację. On ma rację w wielu rzeczach, że tu się ku**a klepią po plecach, a tu sobie ubliżają, a później znów się klepią. Druga sprawa, też Kasjusz miał rację z tym, że zaczepiając go, czy innych uczestników tych gal, zawodnicy stricte sportowi szukają atencji.

W samym wywiadzie zostało poruszone wiele ciekawych wątków, cały wywiad na kanale Youtube: myMMA.pl.

Zobacz także:

Przed nami obfity w wydarzenia tydzień! Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny weekend, podczas którego fani MMA (i nie tylko) znajdą coś dla siebie. Zarówno ci, którzy preferują czysto sportowe pojedynki jak i ci, których interesuje aspekt rozrywkowy.

Znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza?!

Wszystko wskazuje na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza na walkę tuż po stracie mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej UFC!