MMA PLDon KasjoMarcin Różalski ponownie chwali Don Kasjo: Kasjusz ma rację w wielu rzeczach!

Marcin Różalski ponownie chwali Don Kasjo: Kasjusz ma rację w wielu rzeczach!

Marcin “Różal” Różalski to bardzo dobrze nam znana persona. Były mistrz KSW, zasłynął z nie przebierania w słowach i ciętego języka. Jeśli coś mu się nie podoba, to otwarcie krytykuje. Często wdawał się w konfrontację liryczne z dziennikarzami, czy innymi zawodnikami. Tym razem w wywiadzie dla myMMA.pl wypowiedział się o “Don Kasjo”, ale w przychylnej tonacji. Pochwalił niektóre zachowania Kasjusza.

Kasjo

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński to przede wszystkim osoba budząca ogromne kontrowersję. Również nie przebiera w słowach i otwarcie krytykuje podmioty, które mu nie przypadają do gustu. Życiński już 20-stego listopada zawalczy z Marcinem Wrzoskiem w formule bokserskiej.

“Różal” pozytywnie o Kasjuszu Życińskim.

Różalski w wywiadzie z Jarem, zgłębił temat Fame MMA. W niektórych aspektach pochwala te federację, a w niektórych przeciwnie. W swojej wypowiedzi wplótł wątek wyżej wspomnianego Kasjusza. Wypowiedź brzmiała następująco:

Kasjusz mi się podoba, bo on mówi oficjalnie. To jak on się odzywa, ja tego nie toleruję, ale on ma rację. On ma rację w wielu rzeczach, że tu się ku**a klepią po plecach, a tu sobie ubliżają, a później znów się klepią. Druga sprawa, też Kasjusz miał rację z tym, że zaczepiając go, czy innych uczestników tych gal, zawodnicy stricte sportowi szukają atencji.

W samym wywiadzie zostało poruszone wiele ciekawych wątków, cały wywiad na kanale Youtube: myMMA.pl.

Zobacz także:

Przed nami obfity w wydarzenia tydzień! Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny weekend, podczas którego fani MMA (i nie tylko) znajdą coś dla siebie. Zarówno ci, którzy preferują czysto sportowe pojedynki jak i ci, których interesuje aspekt rozrywkowy.

Znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza?!

Wszystko wskazuje na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza na walkę tuż po stracie mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis