MMA PLCiekawostkiMarcin Różalski pójdzie na wybory, zdradził na kogo zagłosuje

Marcin Różalski pójdzie na wybory, zdradził na kogo zagłosuje

Były mistrz wagi ciężkiej KSW Marcin Różalski przyznał, że pójdzie na nadchodzące wybory prezydenckie. Będą to jego pierwsze wybory, w których weźmie udział. “Różal” zdradził też, na kogo w nich zagłosuje.

Wybory prezydenckie odbędą się w najbliższą niedzielę 28 czerwca. Największym faworytem według sondaży jest urzędujący prezydent RP Andrzej Duda. Jednak w drugiej turze, która jest bardzo prawdopodobna jego pozycja nie jest już tak silna. Największymi rywalami Andrzeja Dudy są Rafał Trzaskowski, Szymon Hołowania i Krzysztof Bosak.

Na kogo zagłosuje Marcin Różalski?

Marcin Różalski pójdzie na wybory, zdradził na kogo zagłosuje

“Różal” opublikował na YouTube film, w którym rozprawia się z aktualnymi wydarzeniami w kraju. Jednym z tematów są nadchodzące wybory prezydenckie. W nich – jak sam deklaruje – weźmie udział i odda swój głos na konkretnego kandydata.

Różalski stwierdził, że jest jeden kandydat, któremu najbliżej jego światopoglądowi. Kandydatem tym jest poseł Konfederacji Krzysztof Bosak, który ubiega się o urząd Prezydenta RP i ma coraz lepsze wyniki sondażowe.

Marcin Różalski nie ukrywa, że osoba Krzysztofa Bosaka przekonała go do udziału w najbliższych wyborach:

“Nigdy w wyborach udziału nie brałem. Nie dlatego, że nie wypełniłem swojego obywatelskiego obowiązku. Jak nie miałem żadnego kandydata. Nie ufałem żadnemu z tych kandydatów. Teraz pójdę na wybory i zagłosuję na pana Krzysztofa Bosaka.”

Więcej w materiale udostępnionym przez Marcina Różalskiego:

Zobacz także:

Na kogo w wyborach zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził swój głos!

Jesteście ciekawi na kogo w nadchodzących wyborach prezydenckich zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził, na którego kandydata odda swój głos.

Pudzianowski nie rezygnuje z walk w MMA: Szybka rehabilitacja i wracamy do roboty

Wiele osób zastanawia się nad przyszłością nowego gwiazdy organizacji FEN. Okazuje się, że Krystian Pudzianowski nie rezygnuje z walk w MMA i po krótkiej rehabilitacji zamierza powrócić do klatki.

Ojciec tarczą dla syna! Nietypowy trening bokserski w wykonaniu małego chłopca [WIDEO]

Niejednokrotnie w historii sportów walki można było zobaczyć niecodzienne formy treningu. Na jedną z takich zdecydował się ojciec młodego adepta boksu, będąc dla niego… żywą tarczą.