MMA PLGenesisMarcin Różalski po walce na gołe pięści: Przepraszam was, że nie zdechłem w ringu!

Marcin Różalski po walce na gołe pięści: Przepraszam was, że nie zdechłem w ringu!

Marcin Różalski jest już parę dni po swojej wielkiej walce. Były mistrz KSW wrócił do klatki po ponad 2-letniej przerwie. Wojownik z Płocka przegrał z weteranem Joshem Barnettem.

Różalski stoczył swój pierwszy pojedynek na gołe pięści. Niewykluczone, że jest to początek pięknej historii i jeszcze Marcina zobaczymy w starciach w formule, która w ostatnim czasie budzi spore zainteresowanie w Polsce i zagranicą.

Marcin od początku do końca wymieniał mocne uderzenia z reprezentantem Stanów Zjednoczonych. Tak też miało być – Josh korzystał z brudnego boksu. Marcin dwukrotnie wylądował na deskach. Rożalski pokazał kawał charakteru, a momentami nawet mocno wstrząsnął rywalem. Polak nie został dopuszczony do trzeciej odsłony, ponieważ jego oko było całkowicie zamknięte.

Różalski: Mówiąc o śmierci w ringu może powinienem określić termin!

Po walce Marcina Różalskiego pojawiło się sporo komentarzy wspominających jego słowach przed walką. Był też mocny wpis polskiej legendy koszykówki.

Różal: droga Wojownika, chcę zginąć w ringu… a nie poczekaj oko mi spuchło …. Czasami trzeba uważać na narrację !!!#Genesis

Marcin Różalski postanowił odpowiedzieć na te głosy..

Nie szanowni.Drugi dzień po praniu od Josha oko pomalu daje trochę wizji na świat.Wczoraj pisząc podziękowania i…

Posted by Marcin Różal Różalski on Sunday, October 25, 2020

Nie szanowni. Drugi dzień po praniu od Josha oko pomalu daje trochę wizji na świat.Wczoraj pisząc podziękowania i dzisiaj,oraz jak wygląda sytuacja,zapomniałem o przeprosinach dla was.Naprawiam to migiem.Przepraszam was za to,że nie zdechłem w ringu podczas piątkowej gali GENESIS,ale jest szansa,że jeszcze to nastąpi.Mówiąc o śmierci w ringu w zapowiedziach, może powinienem dokładniej określić termin.Przepraszam,mój błąd.Mówiłem ogólnie o tym jak bym chciał zejść,jak to widzę,jak się czuję będąc w obecnej sytuacji i miejscu,a że temat dla mnie jest delikatny,to i emocjonanie łezkę uroniłem czego w ogóle się nie wstydzę.Teraz pozwolicie,że chwilkę odpocznę i przepraszam,jak nie zejdę w tym okresie,ale niebawem zacznę się zajeżdżać na tr i może wtedy dam wam satysfakcje.Może na kolejnej bitwie,jak na taką dostanę papier to zjadę.Voucher na zjazd ma termin otwarty,więc prędzej,lub później.Obiecuję też w razie co zrobić szopkę,o której zapomniałem w piątek i jak mnie sędzia nie dopuści do walki, to nawet postaram się Go pobić,albo może z…ć.Patrząc na to z drugiej strony to pretensje powinny iść do Josha,że mnie nie uśpił skoro nie ogarnąłem na tamtą chwilę walki i stawiałem tylko bierny opór.Może by ubił me jak muchę,gdybym szarżą ruszył przez Arbitra z jednym okiem.Tak powinienem zrobić,w końcu jestem barbarzyńcom i chce zginąć w walce.Wybaczcie zaburzenie waszej narracji i obiecuje poprawę,a tym czasem idę zrobić coś,co może Komuś pomóc,a może jakimś Zwierzakom?Może zrobię coś fajnego w swoim życiu.Coś z pasji,zamiłowania,spełnienie kolejnych celów.Bo skoro jeszcze żyje,to musze dać wam temat do życia.Wasze życie to jest to co dzieje się w moim i mi podobnych,więc może dobrze,że jednak jestem.Jeszcze chwilę dłuższą,lub krótszą.Kolejny raz baaaaardzooo dziękuję za.ciepłe,miłe i szczere słowa,życzenia.Głowa zawsze w górze,rany się zaleczą,porażka będzie kuła do końca życia bo tak jest,a nie szanowni przypomną z resztą o niej kiedy będą musieli wylać flustrację,podwnie się z czymś noga,albo jak uda się znów coś wygrać na farcie,jak według nich zawsze tak było. KOCHAM WAS SZANOWNI,a nie szanownym,cóż wiadomo,a ja jestem poważnym,ułożonym 42 latkiem.

Zobacz także:

Khabib ma swoje ostatnie marzenie! Zostanie spełnione?

Khabib Nurmagomedov to bezdyskusyjny mistrz i legenda. Dagestańczyk ma ostatnie marzenie. Zobaczcie jakie

Błachowicz komentuje ostatnią walkę Khabiba! Zaskoczeni decyzją?

Khabib Nurmagomedov zrobił to znowu, ale w jakim stylu! Dagestańczyk po następnej obronie pasa postanowił ogłosić zakończenie kariery. Jego zwycięstwo w mediach społecznościowych skomentował nasz mistrz Jan Błachowicz