MMA PLMarcin RóżalskiMarcin Różalski oficjalnie powraca! Jednak nie KSW, duże zaskoczenie!

Marcin Różalski oficjalnie powraca! Jednak nie KSW, duże zaskoczenie!

Marcin Różalski wraca! Były mistrz KSW będzie walczył na gołe pięści. 42-latek pojawi się w organizacji ”Genesis”, która jest nowym projektem Macieja Kawulskiego. Różalski będzie jedną z głównych gwiazd październikowego wydarzenia. Transmisja w usłudze PPV. 

Już od jakiegoś czasu mówi się o powrocie Marcina Różalskiego. Popularny ”Różal” doczekał się i będzie miał szansę zawalczyć na gołe pięści. Przypomnijmy, że wojownik z Płocka był związany z Babilon MMA i DSF Kickboxing Challenge, ale nie doczekał się zapowiadanych pojedynków.

Marcin Różalski wraca!

Marcin Różalski już oficjalnie wraca do rywalizacji. 42-latek wystąpi w nowo powstałej organizacji ”Genesis”, która odbędzie się już w październiku.

Marcin Różal Różalski wraca do walki ‼️Przed nim nowe wyzwanie i nowy początek – Genesis, czyli walka na gołe pięści 👊

Opublikowany przez KSW Czwartek, 10 września 2020

Marcin Różalski doczeka się walki na gołe pięści. Już niebawem poznamy jego przeciwnika.

Już dawno zaakceptowałem drogę do samozniszczenia, do samodestrukcji. Nie widzę siebie w wieku 42 lat w świecie cywilnym. Muszę to robić, a najgorsze w tym wszystkim to, że chyba nie potrafię nawet robić nic innego. Nie przechodzę tego stanu, że znów chcę stanąć w klatce. Mimo, że już ku*wa wiem, że nie mogę, a jednak chcę.

Mamy też parę słów od Macieja Kawulskiego, który skomentował nadchodzące wydarzenie. W ostatnim czasie świetny reżyser filmowy, a teraz dochodzi nowy projekt!

Nawet, jeśli to co robimy skończy się szybciej niż nam się wydaje. Szybciej, niż się w ogóle zaczęło. Nawet jeśli główni bohaterowie to raczej weterani, niż debiutanci. Pomimo wszystko ta gala  to będzie nowy początek.

”Płocki Barbarzyńca” ostatni start odnotował w kwietniu 2018 roku, gdy udanie zadebiutował w DSF Kickboxing Challenge. Był to rewanż za przegraną w MMA, ale jakże udany. Pewne zwycięstwo, oraz posłanie na deski uznanego Petera Grahama, którego spokojnie można uznawać za legendę.

Zobacz także:

Oficjalnie poznaliśmy jedną z głównych walk na FAME MMA 8! Jak typujecie?

Już oficjalnie poznaliśmy co-main event listopadowej gali. Zaskoczeni?

Wrzosek wyjaśnia krytyków FAME MMA! Macie podobne zdanie?

Wrzosek nie może zrozumieć ludzi, którzy tak mocno krytykują projekt FAME MMA. Marcin już wielokrotnie pojawiał się na galach freakowej organizacji