MMA PLGenesisMarcin Różalski o walce Sarara vs Barnett: Zrobiłbyś to!

Marcin Różalski o walce Sarara vs Barnett: Zrobiłbyś to!

Tomasz Sarara (42-7 rekord K-1) kontra Josh Barnett? Tego nie możemy wykluczyć w przyszłości! Wojownik z Krakowa coraz bardziej myśli o walkach na gołe pięści.

Sarara

Josh 22 marca w 2002 roku w drugiej odsłonie zastopował Randy Couture i mógł unieść pas do góry. Wynik nie był tak oczywisty po przegranej pierwszej odsłonie, ale Barnett odwrócił losy pojedynku. Amerykanin został najmłodszym w historii mistrzem UFC.

Josh Barnett poza ostatnią walką z ”Różalem” ma za sobą inny polski akcent. W 2006 roku w Las Vegas po ciężkiej walce odprawił Pawła Nastule naszego medalistę olimpijskiego w judo. Polak postawił twarde warunki i przegrał dopiero w drugiej rundzie z faworyzowanym Barnettem.

Różalski podpowiada co musiałby zrobić Tomek Sarara!

Tomasz Sarara postanowił zapytać Marcina Różalskiego co myśli odnośnie jego walki z Joshem Barnettem. Popularny ”Różal” przekonuje, że Sarara mógłby pokonać Amerykanina. Dodatkowo podpowiada na co musi uważać wojownik z Krakowa.

Tomasz Sarara: Użyłeś takiego sformułowania, że każdy z takim fighterem chciałby zawalczyć. I Ci nie zaprzeczę, a wręcz przeciwnie. Podpisze się pod tym, że sam bym chciał zawalczyć z Joshem Barnettem. W ogóle projekt na gołe pięści parokrotnie mnie przerażał, a byłem na wielu galach i zaczyna mnie to coraz bardziej kusić. To po prostu jara, czujesz tą adrenalinę, czujesz tą wojnę i te emocje w powietrzu. Sarara vs Barnett jakbyś widział taką walkę?   

Marcin Różalski: Bez cukrowania, bez trzymania za jaja. W formie jaką pokazałeś w ostatniej walce jaką toczyłeś z tym czarnoskórym zawodnikiem..

Tomasz Sarara: Coulibalym.

Marcin Różalski: To myślę, że tą walkę zrobiłbyś. Dobrze chodziłeś na nogach, dobrze przepuszczałeś, unikałeś, dobrze robiłeś kiwki, wchodziłeś w tempo. Ty dobrze Tomek boksujesz, nie tylko pracujesz na nogach. Myślę, że musiałbyś z przykładu mojej walki wiesz na czym bazować. Na wykluczaniu i unikaniu klinczu. Na przykład, gdy poszedłby Josh do przodu to od razu przepuszczać/uciekać. A Ty to dobrze robisz. Także myślę, że byłaby dobra walka (…) Druga sprawa pracujesz z Tomkiem Mamulskim. To jest naprawdę mega trener, on widzi tą walkę. Potrafi rozłożyć ją na czynniki pierwsze. Także myślę, że i tutaj by podziałało.    

Cały materiał poniżej:

Ostatnią walkę Tomasz Sarara stoczył w lutym poprzedniego roku. Tomek przed własną publicznością pokonał jednogłośną decyzją sędziów solidnego Abdarhmane Coulibaly z Francji. 

Zobacz także:

Juras przeszedł koronawirusa! Jak to znosił?

Łukasz Jurkowski w mediach społecznościowych poinformował, że ma już za sobą koronawirusa. Coraz więcej przypadków w środowisku MMA. Zobaczcie jak ”Juras” znosił tą chorobę

Mocne słowa Tomasza Narkuna! Będzie w sobotę zwycięstwo?

Tomasz Narkun jest pewny siebie przed sobotnim starciem. ”Żyrafa” na KSW 56 będzie bronił pasa w kategorii półciężkiej

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis