MMA PLKSWMarcin Różalski nie wspomina dobrze współpracy z Popkiem: Oszukiwał mnie!

Marcin Różalski nie wspomina dobrze współpracy z Popkiem: Oszukiwał mnie!

Marcin Różalski w ostatniej rozmowie na kanale ”Między Seriami” został zapytany o współpracę z Popkiem, którego przygotowywał do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Popularny ”Różal” nie wspomina dobrze tego czasu. Doświadczony uderzacz powiedział, że raper go oszukiwał.

Różalski

Różalski przygotowywał Popka do debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Było to głośne zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim. Trzeba przyznać, że raper miał świetny początek, bowiem trafił rywala mocnym ciosem. To jednak wszystko jeżeli chodzi o jakieś plusy w tym starciu… Pudzianowski błyskawicznie ruszył z uderzeniami i przełamał rywala. Ciosy w parterze były tylko dokończeniem dzieła zniszczenia.

Wspomniana walka poniżej:

Różalski o współpracy z Popkiem!

Jak widać Marcin Różalski nie wspomina dobrze współpracy z raperem Popkiem.

Oszukiwał, przede wszystkim oszukiwał mnie. Ja nie wymagałem od niego czegoś, czego on nie był w stanie zrobić. Nie dawałem mu moich obciążeń treningowych, tylko na niego. On sam gdzieś tam się nagrał, że lubi chlać, lubi ćpać i tak dalej. Mi mówił, że tego nie robi, jednak to robił. Nie podchodził do tego, tak jak ja tego chciałem. Zapytałem na początku jego i jego menedżerki ”podchodzicie do tego poważnie tak o?”. Odpowiedzieli ”Nie, podchodzimy poważnie” (…) Bardzo się zaangażowałem, zrobiłem rozpiski, jakieś plany treningowe, które musiałem wyj***ć do śmieci. Źle to bardzo wspominam. Ja się poświęciłem temu bezgranicznie. Poza tym ja też coś firmowałem swoim nazwiskiem, a z jego strony było niepoważne podejście. Nie będę się wpie***lał w szczegóły. Co było na sali, niech zostanie na sali. Nie mam powodu o tym mówić.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

KSW przedstawia zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na Colosseum 2: “Ajtujku, tu jestem!” Widzieliście?

Federacja KSW przedstawia oficjalną zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka, do której dojdzie na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Polski gigant w tej zapowiedzi postanowił rozbawić widza. I zrobił to dobrze!

Dziennikarz znów poczuł moc Gamrota! Zawodnik UFC zaprezentował kolejną technikę! [WIDEO]

Mateusz Gamrot gościł dziś po raz kolejny w “Kanale Sportowym”. W rozmowie z Maciejem Turskim padło wiele ciekawych kwestii, czy ciekawostek z przygotowań “Gamera” do UFC 285. Doszło także do “rękoczynów”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis