MMA PLKSWMarcin Różalski jednoznacznie o pojedynku Mamed vs Pudzian: Ja widzę, że wygra…

Marcin Różalski jednoznacznie o pojedynku Mamed vs Pudzian: Ja widzę, że wygra…

Marcin Różalski udzielił wywiadu portalowi InTheCage, gdzie wypowiedział się obszernie na wiele tematów. M.in. poruszono sprawę walki Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim. “Różal” przedstawił swój obraz tego pojedynku i jednoznacznie wskazał, kto jego zdaniem zwycięży.

Marcin Różalski jednoznacznie o pojedynku Mamed vs Pudzian: Ja widzę, że wygra...
Foto: YouTube

Już 17 grudnia w Gliwicach odbędzie się gala KSW 77, która zamknie ten rok jeśli chodzi o wydarzenia MMA spod szyldu największej organizacji w Europie. W walce wieczoru zobaczymy Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim.

Marcin Różalski jednoznacznie o pojedynku Mamed vs Pudzian

Szef KSW Martin Lewandowski w Kanale Sportowym przyznał, że będzie to najdroższy pojedynek w historii polskiego MMA. Nic dziwnego, skoro naprzeciw siebie stają po latach dwie największe ikony KSW.

Wielu ekspertów ocenia szanse jednego i drugiego. Swój obraz pojedynku przedstawił także Marcin Różalski:

Mamed jest innym zawodnikiem niż Michał. Materla przeważnie bardziej jest w ciasnej gardzie, na kiwce i idzie w bójkę. Mamed jest jak satelita, skacze, obskakuje, obchodzi i tak dalej. Myślę, że walka Michała z Pudzianem pokazała, że nie należy robić tego samego błędu. Mariusz jest raczej zawodnikiem takim, który się buja na boki, ma bardzo dynamiczne wejścia w nogi, ale ma bardzo dziurawą obronę. Mamed znowuż bardzo jest celny, jakby widział walkę w trójwymiarze. Doskok, odskok.

Wiek tu nie gra roli, bo Mamed jest dwa lata młodszy od Mariusza. Oczywiście zawsze jest margines tego, że Mariusz machnie i trafi np. na odejściu. Ja mówię jak ja to widzę. W stójce moim zdaniem nie ma żadnych szans. Kiedy Mariusz przewróci Mameda i Mamed będzie na plecach to nic mu nie zrobi, nie ma opcji, żeby poddać. Wyślizgnie się i ucieknie. Ja uważam, że Mamed wygra i chcę, aby wygrał. Jest moim bliższym kolegą i oto cała historia.

– powiedział “Różal” w wywiadzie z Mariuszem Olkiewiczem dla InTheCage.

Cała rozmowa dostępna na YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis