MMA PLUFCMarcin Prachnio wystąpi na UFC 257! Stoczy walkę tuż przed McGregorem!

Marcin Prachnio wystąpi na UFC 257! Stoczy walkę tuż przed McGregorem!

Foto: Facebook/ Marcin Prachnio

Marcin Prachnio wystąpi na hitowej gali UFC 257: Poirier vs McGregor 2! Polak występujący w kategorii półciężkiej zawalczy w karcie głównej wydarzenia i stoczy pojedynek tuż przed dwiema najważniejszymi walkami całej imprezy!

Prachnio zmierzy się z Khalilem Rountree. Gala UFC 257 odbędzie się już 23 stycznia 2021 roku w Las Vegas.

Marcin Prachnio wystąpi na UFC 257! Stoczy walkę tuż przed McGregorem!

Według aktualnej rozpiski wydarzenia, walka Rountree vs Prachnio będzie trzecią najważniejszą walką całej gali! Nad starciem z udziałem Polaka znajdują się tylko pojedynek pań Jessica Eye vs Joanne Calderwood oraz sama walka wieczoru – Dustin Poirier vs Conor McGregor 2:

Brak opisu.

Tak wysoka pozycja walki Marcina Prachnio może zaskakiwać, bowiem Polak w oktagonie UFC stoczył jak dotąd trzy pojedynki i wszystkie z nich przegrał w pierwszej rundzie. Lepsi od Prachnio okazywali się Sam Alvey, Magomed Ankalaev oraz Mike Rodriguez.

Jego rywal, Khalil Rountree także powraca do oktagonu po porażce. We wrześniu 2019 roku przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Ionem Cutelabą. Amerykanin od tamtej pory nie walczył.

Jak myślicie, czy Marcin Prachnio przełamie serię porażek i obroni swój kontrakt w największej organizacji MMA na świecie?

Zobacz także:

UFC 256: Deiveson Figueiredo i Brandon Moreno remisują po kapitalnej walce

Deiveson Figueiredo (20-1-1) i Brandon Moreno (18-5-2)zremisowali  w niesamowitej walce wieczoru gali UFC 256 w Las Vegas. Brazylijczyk w związku z tym zatrzymał mistrzowski pas.

UFC 256: Fenomenalny Charles Oliveira zdominował Tony’ego Fergusona

Charles Oliveira (30-8, 1 N/C) zdominował Tony’ego Fergusona (25-5) co-main evencie gali UFC 256.

UFC 256 – wyniki

Ostatnia numerowana gala UFC w tym roku. W rozpisce m.in broniący pasa wagi muszej Deveison Figueiredo czy też Tony Ferguson.