MMA PLarmia fight nightMarcin Polita vs. Sławomir Rawiński na Armia Fight Night 11

Marcin Polita vs. Sławomir Rawiński na Armia Fight Night 11

Foto: Armia Fight Night

Sławomir Rawiński (3-2) przywita w klatce Marcina Politę (0-0) na AFN 11 w Łodzi!

Na jubileuszowej edycji gali  16 lipca była pierwsza wymiana spojrzeń między tymi dwoma zawodnikami wagi ciężkiej – teraz czas na konfrontację w klatce! Znany kibicom AFN Sławomir „Rawa” Rawiński zawalczy na jedenastej edycji gali, poświęconej ku upamiętnieniu odzyskania suwerenności kraju.  

Jego rywalem będzie Marcin Polita – dwukrotny Vice Mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów, trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki pod okiem Daniela Omielańczuka, Anzora Azhieva i Andrzeja Cytrynowicza.  W przeszłości trenował krav magę.  Będzie to jego debiut w mieszanych sztukach walki.

Rawińskiego ostatni raz mogliśmy podziwiać w klatce w lipcu tego roku na AFN z numerem 10 w Żywcu – dzielił wówczas plac boju z Łukaszem Markowskim. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie na korzyść Rawińskiego.  Na swoim koncie pod sztandarem Armia Fight Night ma zwycięstwo nad Dominikiem Dąbrowskim, a i w pojedynku z Michałem Szczerbatym to ręka Rawińskiego powędrowała ku górze w geście zwycięstwa.

Czy Sławomir Rawiński dopisze sobie kolejne zwycięstwo do rekordu? Marcin Polita także jest mocno zdeterminowany by dobrze się zaprezentować w debiucie, zatem czeka nas elektryzujące starcie!

[informacja prasowa]

Rozpiska Armia Fight Night 11:

66 kg: Mansur Azhiev (6-0) vs. TBA – walka o szablę wagi piórkowej
61 kg: Sylwester Miller (10-4) vs. Bogdan Barbu (17-12) – walka o szablę wagi koguciej
61 kg: Klaudia Syguła (2-1) vs. TBA
61 kg: Jan Ciepłowski (1-0) vs. TBA
120 kg: Marcin Polita (0-0) vs. Sławomir Rawiński (3-2)

Zobacz także:

KSW robi hit! Mamed Khalidov vs Roberto Soldic dogadane! Jak typujecie?

Tak, to są duże rzeczy! KSW robi hit w postaci walki Mamed Khalidov vs Roberto Soldic! Oficjalne potwierdzenie daty tego pojedynku nastąpi już 23 października na gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie!

Rodriguez uważa, że Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC: Nie chce ze mną walczyć!

Marina Rodriguez wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem dominująca niegdyś w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu.