MMA PLFAME MMAMarcin Najman zapowiedział konfrontację z właścicielem Weszło.com Krzysztofem Stanowskim w Hejt Parku

Marcin Najman zapowiedział konfrontację z właścicielem Weszło.com Krzysztofem Stanowskim w Hejt Parku

Foto: FAME MMA

Jak już zapewne doskonale wiecie, przeżywający drugą medialną młodość Marcin „El Testosteron” Najman (2-5) przyjął zaproszenie Mateusza Borka i weźmie udział w czwartkowym programie Hejt Park, który zostanie wyemitowany na Kanale Sportowym na YouTube.

Program ma poprowadzić jeden z właścicieli Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski, z którym wczoraj “El Testosteron” mocno się ściął w mediach społecznościowych:

Dzisiaj natomiast, kiedy wybiła godzina 13:00, Marcin Najman odniósł się do wczorajszych słów redaktora Stanowskiego i w mocnych słowach zapowiedział swój występ. Możemy być zatem pewni, że jutro w Hejt Parku będzie bardzo gorąco:

“Godzina 13:00, tak więc znany polski hejter Krzysztof Stanowski właśnie w tym momencie, po jednym treningu osiągnął mój poziom sportowy. Jak zobaczycie na Twitterze, zobowiązał się co do tego, że poprowadzi jutrzejszy Hejt Park i do tego czasu poziomem na pewno mnie przewyższy, więc zabieram rękawice, kaski i tarcze i mam nadzieję czegoś nauczyć się od Krzysztofa Stanowskiego – od człowieka, który wszystkich krytykuje, wszystkich obraża.

Będzie miał w końcu możliwość pokazania tego co mówi w realnych okolicznościach. Mam nadzieję tylko, że nie okaże się, że jest to kozak w necie-pizda w świecie.”

Gwiazdor FAME MMA dodatkowo poprosił fanów o pomoc w przygotowaniu pytań do redaktora Stanowskiego: