MMA PLFAME MMAMarcin Najman zapowiada wydanie książki. Zaskakujący tytuł ukaże się wiosną 2020 roku

Marcin Najman zapowiada wydanie książki. Zaskakujący tytuł ukaże się wiosną 2020 roku

Marcin Najman (2-4) jest postacią nietuzinkową w polskim MMA. Człowiek, bez którego nie można przejść obojętnie, niezależnie od osiąganych wyników sportowych ciągle pozostaje na ustach całej Polski.

Teraz zapowiedział wydanie książki, która będzie miała charakter autobiograficzny. Książka o zaskakującym tytule “Niegrzeczny Żywot Najmana” ma ukazać się wiosną 2020 roku:

“Moi Drodzy , mam 40 lat , przeżyłem wiele, a moja sportowa przygoda wkrótce się zakończy .Myśle ze rok 2020 to będzie już ostatni rok moich startów na arenach sportów walki . To skłania mnie do podsumowań i wspomnień , już na wiosnę książka „Niegrzeczny Żywot Najmana”

Marcin Najman swoją ostatnią zawodową walką wrócił na zwycięską ścieżkę. Dotychczas znany z ponoszenia kolejnych porażek, były zawodowy pięściarz, w październiku znokautował w pierwszej rundzie Bonusa BGC na gali FAME MMA 5 w Gdańsku.

Teraz, “El Testosteron” czeka na potwierdzenie daty walki z “Bestią” Piechowiakiem, którego wyzwanie do walki przyjął po minionej gali FAME MMA 5.