MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman zapowiada następne pozwy! Nie będzie ich mało!

Marcin Najman zapowiada następne pozwy! Nie będzie ich mało!

Marcin Najman nie zamierza tak tego zostawić! Częstochowianin w mediach społecznościowych zapowiada następne pozwy, które chce złożyć po weekendzie.

Najman najbliższy pojedynek stoczy trzydziestego stycznia. Będzie to jego event! Ponadto warto dodać, że Marcin był kuszony propozycjami z Fight Exclusive Night oraz Celtic Gladiator, ale postanowił odmówić.

41-latek zdradził, że napisały do niego/zgłosił się dwie postacie i już niebawem będzie wiadomo z kim zmierzy się w najbliższym starciu. Mowa tutaj o ”Taxi Złotówie” oraz Sylwestrze Kołeckim. Wydaje się, że Najman w starciu z byłym sztangistą nie byłby faworytem.

O co tym razem chodzi?

Marcin Najman nie może pogodzić się ze słowami Andrzeja Kostyry, który na swoim kanale gościł ostatnio ”Don Kasjo” oraz Przemysława Saletę. Najman zapowiada, że złoży następne pozwy!

Dość tych plugawych kłamstw! Przeciwko Kostyrze i Salecie po weekendzie wpłyną pozwy na kwotę 30 tys zł , taki sam pozew za przedruk kłamstw otrzyma WP i o2. Zasadzona kasa będzie przekazana na rehabilitację T. Golloba i M.Piotrowskiego.

Przypomnijmy, że Przemysław Saleta zasugerował ustawioną walkę Marcina Najmana w boksie. Według byłego mistrza Europy przeciwnik miał podłożyć się w drugiej rundzie, a częstochowianin mu nawet za to nie zapłacił, lecz wcześniej to gwarantował.

Parę lat temu napisał do mnie chłopak, to było bodajże w 2014 roku. Walczył z Marcinem i czuje się jak frajer. Podłożył się w drugiej rundzie, bo Marcin obiecał mu, że zapłaci mu pieniądze za to, że się podłoży. Ten chłopak teraz się wstydzi, bo nie dojść, że ma porażkę z Marcinem Najmanem, to jeszcze nie dostał za nią pieniędzy

Zobacz także:

Romero zwolniony z UFC! Szansa KSW na podpisanie kontraktu z wielkim nazwiskiem?

Yoel Romero zwolniony z UFC.. Dla wielu może to być spore zaskoczenie. Kubańczyk w ostatniej walce bił się przecież o pas kategorii średniej

Don Kasjo odpowiada na wyzwanie Jackiewicza! Dojdzie do tego starcia?

Don Kasjo odpowiedział na ostatnie wyzwanie Rafała Jackiewicza. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” dziwi się, że w sytuacji gdy ma dwie kontuzje, nagle wszyscy chcą z nim walczyć