MMA PLHighleagueMarcin Najman zapewnia: Jestem uniwersalnym wojownikiem MMA, którego znają wszystkie pokolenia!

Marcin Najman zapewnia: Jestem uniwersalnym wojownikiem MMA, którego znają wszystkie pokolenia!

Marcin Najman ma świadomość, że jest to duża szansa i chce ją wykorzystać jak najlepiej. ”El Testosteron” mocno trenuje, aby zaprezentować dobrą formę już szesnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Już niebawem poznamy nowego przeciwnika Najmana.

Najman

Częstochowianin początkowo na najbliższej gali miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Internet obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego. W tej sytuacji najprawdopodobniej nie dojdzie do starcia Najman-Murański.

Najman w najbliższym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej bolesnej przegranej w organizacji WOTORE. ”El Testosteron” został szybko zastopowany w starciu z debiutującym – Pawłem Jóźwiakiem.

Najman: Dzisiaj freak fighter pełną gębą!

Oto jedna z wypowiedzi Marcina Najmana w ostatnim wywiadzie z portalem MMA-bądź na bieżąco. 

Oglądałeś film ”Uniwersalny Żołnierz”? To ja jestem uniwersalny wojownik MMA, którego znają wszystkie pokolenia w Polsce. Uniwersalny wojownik zapamiętaj (śmiech). Najpierw emerytowany kick-boxer, później emerytowany bokser, później emerytowany zawodnik MMA, a dzisiaj freak fighter pełną gębą

Wspomniany fragment poniżej:

Zobacz także:

Kolejny chętny na starcie z Najmanem! ”El Testosteron” reaguje: Won i czekaj na swoją kolej! Widzieliście?

W związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego, występ jego ojca na High League 6 stoi pod znakiem zapytania. Marcin Najman utrzymuje, że zawalczy na 100%, a czy jego oponentem będzie “Muran” to dowiemy się podczas najbliższej konferencji HL6. Coraz więcej osób wyraża chęć wejścia do oktagonu za Jacka Murańskiego, a jednym z nich jest Igor Jakubowski.

Trener o sparingach Pudziana z… Bartłomiejem Gładkowiczem: Bartek wychodził na 20%, to nie ten poziom! Co wy na to?

Trener coraz mocniejszego klubu Octopus Łódź Dawid Pepłowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl porozmawiał o swoich podopiecznych, a jednym z nich jest “Cark Kent”, czyli Bartłomiej Gładkowicz. Pepłowski wypowiedział się m.in. o sparingach Pudziana właśnie z Bartłomiejem Gładkowiczem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis