MMA PLArchiwumMMA-VIPMarcin Najman zakończy współpracę ze Słowikiem? Są dwa warunki! [WIDEO]

Marcin Najman zakończy współpracę ze Słowikiem? Są dwa warunki! [WIDEO]

Marcin Najman na swoim kanale na Youtubie podał warunki, które muszą zostać spełnione, żeby zakończył swoją współpracę ze “Słowikiem”.

Najman

W ostatnim czasie było bardzo głośno o konferencji przed galą MMA-VIP 4. Dużo się o niej mówiło ze względu na udział w niej “Słowika”. Został on ogłoszony Bossem federacji Marcina Najmana. Krótko po tej decyzji samorząd miasta Kielce zdecydował się wycofać ze współpracy z ową federacją. Stosunkowo szybko zostało znalezione zastępstwo. Gala MMA-VIP 4 odbędzie się w Wieluniu.

W środę w Wieluniu odbyło się spotkanie Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim. Dyskusja dotyczyła oczywiście otoczki gali MMA-VIP. Krzysztof Stanowski rozmawiał również z burmistrzem Wielunia, lecz był on nieugięty i oficjalnie potwierdził lokalizację gali.

“Te praktyki wyczerpują również znamiona przestępstwa”.

Dużo czasu od konfrontacji nie minęło, a Marcin Najman wrzucił film na swój kanał na Youtubie w którym mówi co by się musiało stać, żeby zakończył współpracę ze “Słowikiem”.

– No dobrze Krzysiu, byłeś dzisiaj u burmistrza Wielunia chcąc nakłonić go aby zerwał umowę na wynajem hali z moją organizacją MMA-VIP. Oferowałeś mu jakieś pieniądze, jakieś kwoty, oferowałeś mu inne korzyści (…) Wydaję mi się, że te praktyki wyczerpują również znamiona przestępstwa, nakłaniania do przyjęcia korzyści majątkowych za zerwanie legalnie podpisanej umowy.

Powiedział Marcin Najman o zachowaniu Krzysztofa Stanowskiego

– Jak tak bardzo chcesz usunąć Andrzeja Zielińskiego, “Słowika” z projektu MMA-VIP to ja wychodzę Ci naprzeciw. Warunki są tylko dwa. Pierwszy, podczas gali MMA-VIP 4 zawalczysz z Mua Boyem, który Cię do walki wyzywał już po ostatnim swoim pojedynku. Drugi warunek jest taki, że dostaniesz od nas gażę 100 tysięcy złoty, ale przekażesz ją na cel charytatywny, na któregoś z chorych dzieciaków.

Cały film możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Mamy to! Jest data walki Charles Oliveira vs Justin Gaethje!

Mamy to! Jest już data walki o mistrzowski pas wagi lekkiej, w której zmierzą się Charles Oliveira i Justin Gaethje! O starciu poinformował portal ESPN.

Alan Kwieciński wyśmiał Załęckiego: Mocniejszy strzał dostawałem od byłej dziewczyny!

Alan Kwieciński na gorąco skomentował zachowanie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w pewnym momencie nie wytrzymał i rzucił się na ”Alanika”. Dodatkowo przy face to face wypłacił Kwiecińskiemu liścia. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wyśmiał zachowanie Denisa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis