MMA PLCiekawostkiMarcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich: Pójdźcie na wybory!

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich: Pójdźcie na wybory!

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich. Dzisiaj, 28 czerwca w Polsce odbywają się wybory głowy państwa. W mieszanych sztukach walki są osoby, które jasno zadeklarowały swoje poparcie.

A jak to wygląda w przypadku Marcina Najmana, który jest gwiazdą organizacji FAME MMA? “El Testosteron” także wypowiedział się na temat wyborów prezydenckich i wystosował ważne przesłanie dla rodaków.

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich: Pójdźcie na wybory!

Marcin Najman udzielił wywiadu naszemu portalowi, w którym opowiedział o kończącej się karierze w sportach walki oraz… odniósł się do dzisiejszych wyborów prezydenckich.

“El Testosteron” dostał pytanie o to, na kogo w nich zagłosuje. W odpowiedzi na nie wystosował ważny apel do rodaków:

“Na kogo zagłosuję nie powiem wam, bo ja nie chcę dzielić ludzi, nie chcę udzielać się w debacie publicznej na temat tego kto na kogo ma głosować. Ja uważam tak – pójdźcie wszyscy na wybory, głosujcie według własnego sumienia i przestańmy wszyscy, jako Polacy się awanturować między sobą. Tylko tyle. Niech każdy zagłosuje tak, jak uważa.”

Cała rozmowa portalu MMAPL z Marcinem Najmanem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Maciej Kawulski o wyborach: Twój głos to jedyne na czym zależy politykom

W niedzielę w Polsce odbędą się bardzo ważne wybory prezydenckie. Maciej Kawulski zabrał głos i o wyborach wypowiedział się za pomocą mediów społecznościowych.

Na kogo w wyborach zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził swój głos!

Jesteście ciekawi na kogo w nadchodzących wyborach prezydenckich zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził, na którego kandydata odda swój głos.

Marcin Różalski pójdzie na wybory, zdradził na kogo zagłosuje

Były mistrz wagi ciężkiej KSW Marcin Różalski przyznał, że pójdzie na nadchodzące wybory prezydenckie. Będą to jego pierwsze wybory, w których weźmie udział. “Różal” zdradził też, na kogo w nich zagłosuje.

Radczenko chce rewanżu ze Szpilką: Tym razem wygram przed czasem!

Sergiei Radczenko chce rewanżu z Arturem Szpilką! Ukrainiec wypowiedział się na temat potencjalnego drugiego starcia z Polakiem po ostatniej przegranej z Mateuszem Masternakiem.