MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman z gnatem na łańcuchu wyśmiewa Pawła Jóźwiaka: KSW, MMA i koło też on wymyślił [WIDEO]

Marcin Najman z gnatem na łańcuchu wyśmiewa Pawła Jóźwiaka: KSW, MMA i koło też on wymyślił [WIDEO]

Nie ustają napięcia na linii Najman-Jóźwiak. Marcin Najman opublikował właśnie kolejne wideo, w którym ironizuje i wyśmiewa się z Pawła Jóźwiaka. Chodzi oczywiście o rzekome kradnięcie pomysłów związanych z zestawieniami w MMA.

Konflikt między promotorem MMA VIP a główną postacią organizacji FEN jest obecny w mediach od kilku tygodni. Obie strony nawet umówiły się na pojedynek w klatce, który pierwotnie miał odbyć się na gali MMA VIP 3, ale ostatecznie miejsce jego organizacji pozostaje nadal kwestią otwartą.

Marcin Najman z pistoletem na łańcuchu wyśmiewa Pawła Jóźwiaka: KSW, MMA i koło też on wymyślił [WIDEO]

Teraz Marcin Najman odniósł się do wywiadu, który Arkadiusz Hnida z MMA.PL przeprowadził z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem (całość do sprawdzenia -> TUTAJ). “El Testosteron” wyśmiał słowa Jóźwiaka, który zdradził, że to on wpadł na pomysł zestawienia lewicowego i lewitującego w przestworzach pseudopoety Jasia Kapeli z przedstawicielem prawej strony politycznej sceny Ziemowitem Kossakowskim.

Marcin Najman w taki oto sposób odnosi się do słów, które w wywiadzie dla MMA.PL wypowiedział prezes FEN Paweł Jóźwiak:

Zobacz także:

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Olsztynianin jest w treningu i już niebawem mamy poznać szczegóły jego kolejnego pojedynku.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.