MMA PLFAME MMAMarcin Najman wystąpi w jubileuszowym odcinku ”Jaka To Melodia”!

Marcin Najman wystąpi w jubileuszowym odcinku ”Jaka To Melodia”!

Marcin Najman (3-5) w sobotę wrócił na odpowiednie tory! Częstochowianin na gali FAME MMA 7 w Łodzi zdobył drugie zwycięstwo w organizacji. Były bokser w pierwszej odsłonie zastopował Dariusza Kazimierczuka (1-9).

Był to pierwszy pożegnalny akt w wykonaniu ”El Testosterona”. Do drugiego ma dojść dwudziestego drugiego listopada. Pierwszym założeniem było wyjaśnienia konfliktu z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim na zasadach boksu w małych rękawicach, ale jest też druga opcja. Mowa tutaj o zestawieniu z Popkiem Monsterem (4-4). Już niebawem włodarze zadecydują!

Marcin Najman w ”Jaka to melodia”, zobaczcie kiedy odcinek!

Marcin Najman już dziewiętnastego września wystąpi w popularnym polskim teleturniej o tematyce muzycznej, która transmitowany jest na kanale TVP 1. Rafał Brzozowski (prowadzący) będzie gościł byłego boksera, ale i również popularną wokalistkę Edytę Górniak. 

A już 19 września, kolejna walka o zwycięstwo. Tym razem w Jubileuszowym odcinku „Jaka To Melodia” który był Benefisem naszej wspaniałej Artystki Edyty Górniak. Emocje gwarantowane!

Opublikowany przez Marcina Najmana Wtorek, 8 września 2020

A już 19 września, kolejna walka o zwycięstwo. Tym razem w Jubileuszowym odcinku „Jaka To Melodia” który był Benefisem naszej wspaniałej Artystki Edyty Górniak. Emocje gwarantowane!

Przypomnijmy, że Marcin już dobre lata zna się z Edytą Górniak, która należy do popularnych piosenkarek w naszym kraju. Dodać również trzeba, że Edyta wystąpiła na Stadionie Narodowym zapowiadając pojedynek ”El Testosterona”, a zrobiła to w efektowny sposób – co w jej przypadku nie jest nowością.

Zobacz także:

Wybrańczyk-Linkiewicz to może się wydarzyć? FAME MMA sprosta wymaganiom Kamili?

Narzeczona Artura Szpilki już niebawem może zadebiutować w MMA. Mowa tutaj o walce w organizacji FAME MMA

KSW z większą współpracą z legendą MMA! W jakiej roli pojawi się ”Cro Cop”?

Martin Lewandowski miał okazję ponownie spotkać się i porozmawiać z legendarnym Mirko Filipoviciem. Jeden z właścicieli KSW zapowiada nowe plany