Marcin Najman wyśmiewa sztab trenerski Bonusa: Jeżeli zaprezentuje się jak jego trener…

Marcin Najman już 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie zmierzy się z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem w walce wieczoru gali FAME MMA 5.

Najman nie omieszkał nawiązać do wczorajszej walki Roberta Parzęczewskiego ze Scout Fight Club w Częstochowie, gdzie swoje przygotwania prowadzi również Bonus BGC.

„Jeżeli Bonus zaprezentuje się w walce ze mną tak jak jego trener Parzeczewski w dzisiejszej walce , to o wynik mogę być spokojny 😉”

Jeżeli Bonus zaprezentuje się w walce ze mną tak jak jego trener Parzeczewski w dzisiejszej walce , to o wynik mogę być spokojny 😉

Opublikowany przez Marcin Najman Piątek, 4 października 2019

UWAGA!: Bonus BGC na przytoczonym wideo tłumaczył, iż w przygotowaniach pomaga mu  Grzegorz Krawczyk ze Scout Fight Club w Częstochowie. Krawczyk trenuje również Roberta Parzęczewskiego

Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO) na wczorajszej gali Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie bronił pasa Międzynarodowego Mistrza Polski. Od początku walki ruszył na Patricka Mendy’ego (18-15-3, 1 KO), lecz rywal często potrafił umiejętnie unikać ciosów. W okolicach połowy walki Polak miał przewagę i momentami wydawało się, iż może zakończyć pojedynek przed czasem. Gambijczyk przetrwał jednak kryzys i walka się znacznie wyrównała. Ostatecznie o werdykcie decydowali sędziowie. Wszyscy punktowali pojedynek na korzyść polskiego pięściarza –  96:94, 97:93, 97:94.

Skrót walki do obejrzenia na polsatsport.pl