MMA PLCiekawostkiMarcin Najman weźmie udział w Hejt Parku, Stanowski wyśmiewa: O 13 będę na jego poziomie!

Marcin Najman weźmie udział w Hejt Parku, Stanowski wyśmiewa: O 13 będę na jego poziomie!

Foto: freakmma.pl

Stało się! Przeżywający drugą medialną młodość Marcin “El Testosteron” Najman (2-5) przyjął zaproszenie Mateusza Borka i weźmie udział w programie Hejt Park. Przy okazji, w sieci wywiązała się mocna wymiana zdań między zawodnikiem FAME MMA a jednym z właścicieli Kanału Sportowego Krzysztofem Stanowskim.

Hejt Park z udziałem Marcina Najmana odbędzie się w czwartek o godz 21:00 na Kanale Sportowym na YouTube.

O swoim udziale Marcin Najman poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, przekazując jednocześnie informacje, że wykorzysta swój udział do tego, by powiedzieć kilka słów prawdy na temat Krzysztofa Stanowskiego:

“Przyjąłem zaproszenie Mateusza Borka do Hejt Parku w Kanale Sportowym w czwartek o godzinie 21.00 Pierwszy raz w życiu mam zamiar wypowiedzieć sie tam na temat jednego z ich „dziennikarzy” tego mądrali Krzysztofa Stanowskiego. Gościa który od lat obraża i krytykuje ludzi sportu, ale nie tylko. Sam jednak najbardziej stresującą sytuacje jaką miał w życiu to wówczas, gdy siedział z rozwolnieniem i zabrakło mu papieru toaletowego na kołowrotku. A minuta na worku bokserskim byłaby dla niego najdramatyczniejszą walką w życiu. Zapraszam”

Krzysztof Stanowski oczywiście odpowiedział na słowa, które w zapowiedzi swojego udziału w Hejt Parku umieścił “El Testosteron” i zaczął wyśmiewać zawodnika FAME MMA:

Nie spodziewałem się takiego ubawu przed snem, do jutra. Idę rano trenować boks, mam mało czasu, żeby wskoczyć na poziom Najmana, ale do 13:00 powinienem się wyrobić