MMA PLBoksMarcin Najman w obszernych i mocnych słowach o “zgrywającym świętego” Tomaszu Adamku

Marcin Najman w obszernych i mocnych słowach o “zgrywającym świętego” Tomaszu Adamku

Foto: sport.radiozet.pl

Marcin Najman (2-5) w obszernym wpisie zamieszczonym na swoim fanpage’u na Facebooku odpowiedział na komentarz byłego mistrza świata w boksie Tomasza Adamka, który skrytykował występ “EL Testosterona” na minionej gali FAME MMA 6.

Najman przegrał w pierwszej rundzie przez nokaut z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem (1-0) ponosząc kolejną porażkę w zawodowej karierze. Wielu ludzi – jak to zwykle w przypadku porażek “El Testosterona” zaczęło go wyśmiewać za postawę, jaką zaprezentował w klatce.

Tomasz Adamek tak skomentował w mediach społecznościowych występ “El Testosterona”:

“Uważam, że Najman plami sport. Lepiej by zrobił, jakby występował w cyrku. Biorąc udział w takich imprezach, naciąga fanów, wychodzi by dostać wypłatę. Takie walki nie mają nic wspólnego ze sportową rywalizacją i zabiją piękno sportu. Marcinowi najwyraźniej nie chce się iść do pracy i zarabiać na życie jak przeciętny śmiertelnik.”

Oto natomiast, co Marcin Najman w kontrze ma do powiedzenia na temat Tomasza Adamka:

TOMASZ ADAMEK INTERESUJE SIĘ FAME MMA:

“Tomaszu Adamku , miałeś okazje siedzieć cicho, ale jak widać jej nie wykorzystałeś , wiec i ja cicho siedział nie będę .
Od kiedy to mistrz świata dwóch kategorii wagowych interesuje się walkami Fame mma które jest show i widowiskiem , a nie organizacją wyłaniającą mistrzów świata ? Byłeś bardzo dobrym sportowcem , ale niestety małym człowiekiem .”

ZGRYWA ŚWIĘTEGO:

Znamy się wiele lat , był czas kiedy byliśmy kolegami , jednak świętości w tobie na próżno było szukać .
Od lat w mediach wycierasz sobie mordę Panem Bogiem zgrywających świetego , a jak cie znam to bardzo daleko Ci do takiej postawy . Dlaczego nie wytoczyłeś procesu autorom książki „Tomasz Adamek historia Prawdziwa”?

I POLITYKA:

Zbliżamy się powoli do sedna sprawy. Miałeś ambicje polityczne, podczas swojej kampanii do Europarlamentu postulowałeś między innymi , ze najlepszym prezydentem Polski byłby Ojciec Dyrektor
Idiotyzmy które wygadywałeś niestety odbijały się na wszystkich bokserach . Ludzie zaczęli myśleć , ze wszyscy mamy takie właśnie poglądy i się tak zachowujemy.
A teraz , jeżeli nie powiedziałeś o co masz od sześciu lat ból dupy do mnie to może ja to powiem .
Nigdy nie przyjechałeś na moją gale w charakterze gościa , powód ten sam dla jakiego nie przyjechałeś na pogrzeb swojego trenera Andrzeja Gmitruka, nie miałeś czasu. Nie miałeś czasu pożegnać człowieka dzięki któremu masz teraz dobre życie .
Do mnie jednak na gale w końcu zawitałeś, a zdarzyło się dziwnym trafem podczas twojej kampanii wyborczej. Przyjechałeś na organizowaną przeze mnie gale w Częstochowie na której Gościem Honorowym był Andrzej Gołota.
Przyjechałeś z całą świtą z Solidarnej Polski , tak naprawdę robić sobie wyłącznie kampanie wyborczą .

CHCIAŁ OGRZAĆ SIĘ W BLASKU ANDRZEJA GOŁOTY:

Czy to nie o to masz do mnie żal, że wraz ze swoimi kompanami nie wpuściłem cię do Vip roomu gdzie był Andrzej Golota , a ty chciałeś się z nim przywitać , a następnie przy pełnych trybunach się z nim pogodzić ?
Nie mogłem na to pozwolić , ponieważ Andrzej nie chciał z Tobą rozmawiać , a to nie Ty tylko Andrew był Gościem Honorowym mojej gali .
Czy to nie o to masz do mnie ból dupy , ze pomimo namolnych kilku próśb Twoich kompanów , abyś wyszedł do ringu przed walką wieczoru i abyś mógł ogrzać się w świetle Andrzeja Gołoty nie zgodziłem się na to?
Zawsze miałeś kompleks Andrzeja Gołoty i słusznie . Bo nigdy kibice nie pokochali Cię jak niego . Tym bardziej wówczas gdy po jego plecach zacząłeś walczyć na galach w USA. Otworzył ci furtki , a ty mu podziękowałeś w ten sposób , że po trapiących go kontuzjach i operacjach wyzwałeś go do walki . Słabizna . Zrozumiałeś to wówczas , gdy po „zwycięstwie” nad Adrew , kibice i tak skandowali Gołota , a nie Adamek . Dlatego tak bardzo zależało Ci , by się z niekoronowanym Championem wagi ciężkiej pojednać przy reflektorach i publiczności . By odzyskać tych , których straciłeś po walce z Andrzejem . Jednym z kibiców których dożywotnio wówczas straciłeś byłem ja sam.

NAJMAN TŁUMACZY CO ZYSKAŁ DZIĘKI FAME MMA:

Dziś jestem w sytuacji gdzie powinęła mi się noga i mam trudny moment. Ale czy to powód by teraz próbować mnie jeszcze przykopnąć?
Nie robi to na mnie większego wrażenia. W Fame Mma zyskałem to co najważniejsze dla sportowca . Wiernych Fanów . Wejdź na istagram i poczytaj jak wielka fala wsparcia płynie od tych młodych ludzi do mnie w komentarzach .
P.S.
Sparowaliśmy ze sobą kilkakrotnie . Obserwowało to trzech świadków . Jerzy Kulej , Andrzej Gmitruk i Ryszard Opiatowski .
Z tej trójki tylko Ryszard żyje . Mógłby wiec powiedzieć czy faktycznie tak bardzo wówczas w ringu dominowałeś .

Tomaszu Adamku , miałeś okazje siedzieć cicho, ale jak widać jej nie wykorzystałeś , wiec i ja cicho siedział nie będę…

Opublikowany przez Marcin Najman Poniedziałek, 30 marca 2020