MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman w mocnych słowach odpowiada Różalskiemu: I Ty jesteś taki samiec alfa?

Marcin Najman w mocnych słowach odpowiada Różalskiemu: I Ty jesteś taki samiec alfa?

Marcin Najman nie zamierzał długo czekać! Częstochowianin skomentował słowa Marcina Różalskiego. Mowa o naszym ostatnim wywiadzie, który przeprowadziliśmy na konferencji prasowej przed galą The War.

Różal gwarantuje, że niczego nie żałuje i potwierdza swoje słowa wypowiedziane na jednym z meczów.

Nie, inaczej w wywiadzie dla Jara ja powiedziałem o kimś, że wypowiada się na mój temat, że ustala mi taktyki walk, on wie dlaczego przegrywam walki i tak dalej. Ja nie powiedziałem tam ani razu tego nazwiska, ani nie powiedziałem tego imienia. Ktoś sobie przykuł, że to do niego, okey, jego sprawa. Później w jakimś tam wywiadzie on mówi, że nigdy na mój temat się nie wypowiada i tak dalej i tak dalej – że ja do niego wysłałem zdjęcie jak stał Przemkowi Salecie w narożniku. Tak to jest prawda, wysłałem jemu i tak samo Przemkowi. Takie same zdjęcie, nie wiem czy to była jakaś rocznica walki czy gdzieś mi się to wyświetliło i po prostu śmiać mi się z tego zachciało. Marcin Najman proponował mi walkę u siebie na gali na Stadionie z tym zawodnikiem, który walczył Tomek Sarara, pozdrawiam Tomek. I w ten sposób ja miałem z nim jakąś łączność. Ja tej walki nie wziąłem, ponieważ uważałem na tamtą porę, że ja bym bardzo chciał zawalczyć rewanż z Peterem Grahamem, gdzie byłem po przegranej na KSW, lub ja jestem winny rewanż Pawłowi Słowińskiemu. Uważam, że Paweł zasługuje na to, aby zawalczyć ze mną w K-1. I to była jakaś nasza łączność. Później on mówi, że na meczu w Gorzowie krzyknąłem ”J**ać Najmana” – tak, ja się tego nie wypieram. Była sytuacja, że gdzieś tam, w przeciągu dnia/dwóch on coś tam znów zaczął kąsać Przemka Saletę, Łukasza Jurkowskiego. To są jego zażyłości, ma jakieś do nich pretensję, okey, ale używał takich słów, które mnie tam dotknęły, bo to są moi koledzy i tak krzyknąłem, ale krzyknąłem nie do kamery, w jakimś kręgu znajomych. Gdzie wcześniej w tym kręgu znajomych była cały czas rozmowa o tej osobie. To, że ktoś z tego kręgu to nagrał i wrzucił to bardzo nieładnie się zachował. To tak jakbyśmy sobie prywatnie rozmawiali tam, a potem Ty byś to potajemnie wrzucił. Tak się nie robi. I trzecia sprawa to, że gdzieś tam o nim mówiłem pozytywnie/negatywnie. No tak, bo jeżeli robi coś pozytywnego to robi coś pozytywnego, a jeżeli robi coś negatywnego to robi negatywnego. No i jaka w tym wielka tajemnica, ale za chwilę obejrzał ten mój wywiad u Jara i on mnie od razu zakwalifikował, że ja mam tam jakąś psychozę czegoś tam… Ja mówię, że mam dziurawe jelito, krwawienie, przez to miałem wszystkiego spadek, nawp**rdalałem się przez to psychotropów i przez to miałem te wszystkie akcje, zwidy. A on mnie zdiagnozował, także taka była historia. No i co ja zrobię, nic nie zrobię (śmiech).   

Cała rozmowa poniżej:

Mocna odpowiedź Najmana!

Nie musieliśmy długo czekać! Marcin Najman w mocnych słowach odpowiedział Marcinowi Różalskiemu. W waszej opinii – kto ma rację?

No i widzisz Różalski sam w ostatnim wywiadzie przyznałeś, że mając ze mną zupełnie normalne relacje, gdzie potrafiłeś mi wysyłać normalne wiadomości z jakimś tam zdjęciem z dawnej twojej walki, gdzie również brałem tam udział jako sekundant. I później jak dziecko ku**a, jak 8-letnie dziecko chcąc zaimponować kolegom na jakimś tam meczu, sądząc że nie jest to nagrywane – krzyczysz sobie w niebogłosy ”J**ać Najmana”. Później masz pretensje, że ja skomentowałem twój pojedynek, że ja miałem niby czelność skomentować twój pojedynek. Każdy ma prawo skomentować twój pojedynek, jeżeli ten pojedynek ogląda. Ja skomentowałem to w ten sposób, że miałeś w tym ringu pierwotnie zginąć, ale oko zapuchło i trzeba było te plany przenieść na kiedy indziej. Stwierdziłem, że być może nie poruszałeś się na nogach, bo trenujesz w małym garażu. Ty się możesz z tym nie zgadzać, ja Cię w niczym nie obraziłem, a Ty mając ze mną normalne relacje obraziłeś mnie by zaimponować swoim kolegom. I Ty jesteś taki samiec alfa? Ty jesteś lider? Jak Ty musisz takie rzeczy robić żeby w towarzystwie błysnąć. I teraz odpowiedz sobie na pytanie, kto z nas jest chorągiewką! Ja czy Ty.        

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Absurdalna sytuacja na gali ACA: Young Eagles 18. Zawodnicy walczyli przed rozpoczęciem walki i doszło do nokautu! Pamiętacie podobną sytuację?

Czasami mieszane sztuki walki piszą nieoczekiwane scenariusze. Taka rzecz miała miejsce minionej nocy! Absurdalna sytuacja wydarzyła się na gali ACA: Young Eagles w walce Rustama Amanbaeva z Saykhanem Dzhabrailovem.

Wyniki oglądalności UFC z udziałem Mateusza Gamrota na Polsacie Sport! Pozytywnie zaskoczeni?

Są już wyniki oglądalności ostatniej gali UFC z udziałem Mateusza Gamrota, która była transmitowana na antenie Polsatu Sport (od walki Polaka). Wygląda na to, że “Gamer” przyciągnął dużą liczbę kibiców przed telewizory!