MMA PLNajnowszeFAME MMAMarcin Najman udzielił wsparcia swojemu rywalowi! Zaskoczył wszystkich!

Marcin Najman udzielił wsparcia swojemu rywalowi! Zaskoczył wszystkich!

O Marcinie Najmanie (2-5) można można mieć różne zdanie, ale “El Testosteron” jest jednym z najrozsądniej wypowiadających się sportowców w ostatnim czasie. Teraz wsparł swojego ostatniego przeciwnika – Piotra “Bestię” Piechowiaka (1-0).

Marcin Najman wspiera swojego rywala po FAME MMA 6: Dlaczego nie piszecie o Bestii? Chłopak ma swoje 5 minut!

Najman co prawda przegrał starcie z “Bestią” przez nokaut w pierwszej rundzie, ale nadal media to właśnie z tego przegranego w tej konfrontacji robią najbardziej popularną postać. “El Testosteron” za pomocą mediów społecznościowych poprosił o chwilę zainteresowania się jego przeciwnikiem, bowiem po wygranej na FAME MMA 6, Piechowiak ma swoje “5 minut”:

“Dlaczego nie piszecie o Bestii? Chłopak ma swoje 5 minut . Ja nie szukam Fejmu. Po prostu sobie walczę dla rozrywki. To naprawdę tak ważne i kluczowe informacje by na czołówki non stop wkładać ?”

FAME MMA 6 – wyniki:

66 kg: Marta „Linkimaster” Linkiewicz pok. Kamila „Zusje” Smogulecka przez jednogłośną decyzję
77 kg: Wojtek Gola pok. Marcin „Rafonix” Krasucki przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1
120 kg: Piotr „Bestia” Piechowiak pok. Marcin Najman przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1
93 kg: Jakub „Kubańczyk” Flas pok. Mateusz „L Pro” Łapot przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1
90 kg: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pok. Maciek Rataj przez poddanie (gilotyna), Runda 2
77 kg: Cyprian „Cypis” Racicki pok. Bartosz „Qbik” Kubik przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 1
87 kg: Arkadiusz „Aroy” Tańcula pok. Alan Kwieciński przez jednogłośną decyzję
84 kg: Dawid „Ambro” Ambroziak pok. Maciej „Szewcu” Szewczyk przez niejednogłośną decyzję