MMA PLKSWMarcin Najman uderza w “Jurasa” i zdradza, kiedy… zwróci mu szacunek!

Marcin Najman uderza w “Jurasa” i zdradza, kiedy… zwróci mu szacunek!

Foto: sporty-walki.org

Zarówno Marcin Najman (2-4) jak i Łukasz Jurkowski (17-11) nie ukrywają wzajemnej antypatii. “El Testosteron” jest w stanie oddać jednak “Jurasowi” szacunek, jeśli ten przyjmie walkę z Szymonem Kołeckim (8-1).

Pomysł starcia Kołeckiego z Jurkowskim pojawił się po tym, jak były ciężarowiec pokonał na KSW 52 Damiana Janikowskiego (4-3). Kibice poszli o krok dalej, organizując z tego nieformalną akcję. Komentator Polsatu również wyraził zainteresowanie takim pojedynkiem. Przypomnijmy, że warszawianin trzy lata temu wznowił karierę MMA, przez ten walcząc trzykrotnie, odnosząc w pojedynkach dwa zwycięstwa.

Pomysł ewentualnej walki skomentował również Najman. Nie od dziś wiadomo, że jego relacje z “Jurasem” są bardzo napięte, toteż panowie wielokrotnie “przepychali” się w internecie. W 2013 roku “El Testosteron” sugerował także chęć stoczenia pojedynku z 38-latkiem.

W komentarzu wystosowanym na swoim profilu na Facebooku uczestnik FAME MMA 5 zaznaczył, iż nie pamięta prawdziwej wygranej Jurkowskiego. Były bokser odniósł się także do zarzutów, jakoby “Juras” miał dopuszczać się przemocy domowej. Później Najman wypowiada się jednak w bardziej pozytywnym tonie. 40-latek zasugerował bowiem, iż jeśli komentator przyjmie walkę z Kołeckim i wyjdzie do niej, to należy mu się za to szacunek, gdyż były ciężarowiec jest obecnie w dobrej formie.