MMA PLFAME MMAMarcin Najman: To odważna teza mówiąc, że KSW płaci więcej od FAME MMA!

Marcin Najman: To odważna teza mówiąc, że KSW płaci więcej od FAME MMA!

Marcin Najman już piątego września stoczy swój najbliższy pojedynek. Będzie to pierwszy z dwóch pożegnalnych aktów. Podczas FAME MMA 7 zmierzy się z Daruszem Kazimierczukiem (1-8). Częstochowianin nie jest przekonany, że to organizacja KSW płaci lepiej/więcej od jego aktualnego pracodawcy.

Przypomnijmy, że Marcin Najman w KSW odnotował dwie walki. Starcie z Mariuszem Pudzianowskim było jednym z najgłośniejszych zestawień na polskim rynku. Pierwsze zestawienie z Przemysławem Saletą w Atlas Arenie również należało do tych głośnych.

Marcin Najman nie jest przekonany, że to KSW płaci więcej niż FAME MMA!

Marcin Najman nie jest przekonany do tego, że największa organizacja w naszym kraju jaką bez wątpienia jest KSW płaci więcej od jego aktualnego pracodawcy.

Były bokser wyraził swoje zdanie po ostatnim wideoblogu Andrzeja Kostyry, który z przekonaniem powiedział, że KSW i FAME MMA dzieli jeszcze przepaść. Najman jako przykład podaje Popka Monstera, który jeszcze nie tak dawno był kuszony przez Martina Lewandowskiego i Maćka Kawulskiego pożegnalnym pojedynkiem w KSW.

Ja generalnie staram się nie interesować zarobkami innych choć chciałbym, aby wszyscy zarabiali bardzo dobrze. Naprawdę życzę wszystkim, aby było u nich super. Natomiast to odważna teza mówiąc, że KSW płaci więcej od FAME MMA, bo jak to się ma do sytuacji, gdy Popek jest kuszony przez swoich przyjaciół z KSW żeby został, a i tak przechodzi do FAME MMA. Jakieś argumenty musiały za tym stać, na pewno nie przyjaźń i koleżeństwo. Bo przecież w FAME MMA nie miał przyjaciół tylko w KSW, więc to dla mnie nie jest do końca potwierdzona informacja. Poza tym ja też chyba jestem dobrym przykładem, że tak nie jest. Ja już jedną nogą byłem w FFF organizacji, którą produkuje KSW, a jednak ostatecznie pozostałem w FAME MMA.      

ROZPISKA FAME MMA 7:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk   

Zobacz także:

Artur Szpilka o sytuacji z hejterem! W tej sytuacji jesteście Team Szpilka?

Artur Szpilka komentuje aferę w Pionkach. Były bokser do końca nie jest zadowolony z całej sytuacji

Mirosław Okniński o Najmanie! Zaskoczeni?

Mirosław Okniński ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Marcinie Najmanie. Przypomnijmy, że trener przygotowuje ”Lwa” do wrześniowego starcia