MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman szuka kogoś, kogo mógłby w klatce “zbombardować”. Znamy takiego jednego Bombardiera!

Marcin Najman szuka kogoś, kogo mógłby w klatce “zbombardować”. Znamy takiego jednego Bombardiera!

Marcin Najman opublikował na Twitterze fragment treningu na worku i ewidentnie szuka kogoś, kogo mógłby takimi ciosami poczęstować w klatce. “El Testosteron” napisał, że chce kolejnego rywala “zbombardować”, co jednoznacznie kojarzy się z jednym zawodnikiem, którego polskie MMA przez kilka sekund już oglądało w klatce!

Marcin Najman

Wiemy, że wielu użytkowników Twittera jest zablokowanych przez Marcina Najmana i nie mają dostępu do obejrzenia fragmentu tego filmu, więc go krótko streścimy. Najman na tym filmie uderza i kopie w worek krzycząc: “A! AA!, A!, AA!”

Jest to jego zdaniem bombardowanie, przed którym rywale pokroju Ryszarda Szczeny Dąbrowskiego muszą uciekać.

Marcin Najman szuka kogoś, kogo mógłby w klatce “zbombardować”. Znamy takiego jednego Bombardiera!

My, a właściwie autor tego wpisu zmotywowany sugestiami na Twitterze, mamy dobry pomysł na walkę Najmana, w którym pokazałby jak naprawdę wygląda polskie bombardowanie.

Na ostatniej gali KSW 64 udział brał mistrz senegalskich zapasów – Bombardier, który w klatce z Mariuszem Pudzianowskim wytrzymał krócej niż sam Najman. Bombardier pokazywał kibicom swoje umiejętności przez 18 sekund. Boksersko co prawda wyglądał słabo, ale na tle Marcina Najmana, który od czasu kontuzji barku nie jest już tym samym mistrzem świata WKU, co kiedyś, mógłby się sprawdzić.

Co sądzicie – czy Marcin Najman i Bombardier to fajna opcja na walkę wieczoru gali MMA VIP 4?

Zobacz także:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis