MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman szuka Jacka Murańskiego na oddziale psychiatrycznym: Jest zagrożeniem! [WIDEO]

Marcin Najman szuka Jacka Murańskiego na oddziale psychiatrycznym: Jest zagrożeniem! [WIDEO]

Marcin Najman naprawdę to zrobił. ”El Testosteron” postanowił pojechać na oddział psychiatryczny, aby zapytać czy przyjęto Jacka Murańskiego. Przypomnijmy, że częstochowianin już od dłuższego czasu ma realny konflikt z ”Muranem”. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do ich starcia w klatce. Wielu kibiców na, to liczy – chociażby ze względu na konferencje i programy, gdzie jest gwarancja tak zwanych dymów.

Najman

Jacek Murański najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego sierpnia na gali FAME MMA 15 w Łodzi. Arkadiusz Tańcula stoczy rewanżową walkę z Mateuszem Murańskim. Jeśli ”Aroy” będzie w stanie ponownie zawalczyć, to w ten sam wieczór kibice doczekają się drugiego starcia w rzymskiej klatce z Jackiem Murański. ”Muran” zapewnia, że jest gotowy na szalone rozwiązanie, bowiem tego samego wieczoru zmierzy się z ”Szalonym Reporterem”. Tym samym jednego wieczoru również stoczy dwie walki.

Najman pojechał na oddział psychiatryczny!

Tym razem ”El Testosteron” pojawił się na oddziale psychiatrycznym, gdzie zapytał o Jacka Murańskiego.

Witam was. Moi drodzy mam nadzieje, że u was wszystko dobrze. Natomiast po ostatnim cage’u wydaje się, że nie u wszystkich jest dobrze. Stary Murański zwariował. Myślę, że każdy kto oglądał ten cage zdaje sobie z tego sprawę. Pytanie jest tylko jedno czy on już trafił na oddział psychiatryczny czy jeszcze nie. W takim stanie emocjonalnym/psychicznym jakim się znajdował podczas cage’a wydaje się, że jest zagrożeniem i dla otoczenia i dla siebie. Ja słyszałem, że grupa pielęgniarzy poszukuje go po kraju z kaftanem. Czy już go schwytali tego nie wiem. W każdym razie jadę do szpitala psychiatrycznego sprawdzić i potwierdzić czy on już na oddziale się znalazł. Będę się z wami łączył spod szpitala. Dojechaliśmy do celu, idę zobaczyć czy starego Murańskiego przyjęli.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Szalony Reporter ostro o Murańskich: Nie bierzmy i nie organizujmy walk z nimi! W końcu znikną! Co wy na to?

Ostatni odcinek Szalonego Reportera i Arkadiusza Tańculi na kanale “Szalony Tańcula” odbił się szerokim echem. Panowie komentowali m.in. sprawę Jacka Murańskiego, który mocno zostawił znak po sobie podczas ostatniego programu FAME CAGE.

Boxdel przeprasza Nitro i komentuje zachowanie Murańskiego: Pewna granica została przekroczona! Widzieliście?

Michał Baron podczas wczorajszego programu ”face to face” postanowił zabrać głos w sprawie zachowania Jacka Murańskiego. Ponadto jeden z właścicieli FAME MMA postanowił przeprosić Sergiusza Górskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis